Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon tisztességes szándékkal...

Vajon tisztességes szándékkal manipulálják itt egyesek mások nickneveit?

Figyelt kérdés

Pl. grkaty az eredeti és létezik egy gr.katy, aki hazudik és csal a nevében.

Vagy KZitus nevét valaki hamisan KZItus-ra változtatta és ezzel téveszti meg az embereket. Ez vajon krisztusi viselkedés?


Aki tud ilyent, írja ide nyugodtan, tudja meg mindenki.



2014. aug. 7. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egy időben ezért is volt olyan szép hosszú a nevem :P

Annyi a titka az egésznek, hogy nem a neveket kell nézni.

2014. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg unatkozol.
2014. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én nem írnék másnak a nevében. Vagy jelezném, hogy vicc a gyengébbek kedvéért.
2014. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, kedves kettes válaszoló. Olyan uncsi az élet ezek nélkül ..., de hidd el, azért jól meglennénk!
2014. aug. 8. 00:02
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Engem szórakoztat. Van annyi sütnivalóm, hogy képes vagyok betűket megkülönböztetni egymástól, így egy pillanat alatt feltűnik a különbség. :)

Az önmagukat sáskának képzelő tanúk pedig nagylányok, meg tudják magukat védeni.

2014. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

"Ez vajon krisztusi viselkedés?"


Biztos, hogy nem az!

Történelmi tény, hogy Jézus sohasem kommentelt más nevében a Gyakorikérdéseken!


A krisztusi magatartás követése érdekében egyébként javaslom ilyen emlékeztető karkötő viselését a mindennapokban: [link] - WWJD - What Would Jesus Do - Mit Tenne Jézus?


Esetleg ha az nincs, akkor egy ilyet: [link] - What Would Steven Jobs Do?

2014. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nem történhet, Isten nem hagyja. :)
2014. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Jézus nem hogy más.nevében, de még sosem kommentelt itt. A krisztusi viselkedés említésekor pedig azért ne felejtsük már el az árusok kihajítását a templomból.
2014. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

De Jézusban ez volt a "legdurvább", amit tett kedves utolsó válaszoló! Biztosan nem haltak bele, sőt! Ja, és emlékeztetnélek, hogy abban az időben ettől sokkal keményebb igazságszolgáltatás volt 'divatban' Izraelben, Ő ahhoz képest nagyon is szelíden bánt a templomban kereskedőkkel.


.....


Kedves 5-ös válaszoló! Te itt most nagyon könnyen beszélsz, de ha egy olyan oldalon, ahol kötelező a névhasználat, veled is hasonlókat tennének, lehet nem szórakoznál ilyen jól! Mellesleg a csaló és hazudozó magatartáson derülsz? Milyen érdekes az ember, míg másokról van szó ...

2014. aug. 8. 14:02
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

Sziasztok!


"tisztességes"?


Nem, egyértelműen a megtévesztés a cél.

Bár szerintem ez mindent elárul az illető jelleméről.


Amúgy meg nem hiszem, hogy ezzel felnőtt embereknél komolyan célt lehet érni.

2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!