Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan hívő ember aki...

Van olyan hívő ember aki szereti a Rammstein nevű zenekart?

Figyelt kérdés

Azt is leírnátok hogy miért szeretitek? Vagy ha mégse akkor miért nem szeretitek?

És hogy milyen valláshoz vagy felekezethez tartoztok.



2015. aug. 21. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a teljes repertoárjukat, de van egy-két számuk, ami bejön, különösen a szövegüket is ismerve (sajna csak fordításban).


De igazából nem mint jó zenét tartom őket számon, hanem inkább mint kifejező avantgarde művészeti produkciót. Zenében más a stílusom.


(Amúgy ortodox keresztény vagyok, és gyakorlom a vallásom.)

2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem, vannak jó számaik. Külön becsülöm bennük, hogy nem erőltetik az angolt, hanem a saját anyanyelvükön adják elő a számaikat.

Hasonló zenéket (rock, metal) hallgatok amúgy is.

(római katolikus vagyok)

2015. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vallásos, de hívőnek tartom magam (régebben rom-kat. voltam).

És én is szeretem a számaikat. Eredeti és kifejező, a legtöbb dalszövegnek mély mondanivalója van.

Ha valaki elakad ott, hogy fúj, ez polgárpukkasztó, az sosem fogja megérteni.

De ha nyitott vagy, és odafigyelsz a dalszövegekre, akkor megérted, miről beszélek.

22/L

2015. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem.Németül kimondottam miattuk kezdtem el tanulni.Hát az életük botrányos.Némelyik szövegük is,de nem tűnik sátánistának.

Én pl. Merilyn Mansontól is szeretek jó pár számot,a klippeken meg jól mulatok.

2015. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem 24 éves református fickó vagyok, és azért mert zeneileg is tetszik és szövegileg is érdekes, tehát igen mi keresztények is ugyan úgy szerethetjük és ugyna azért mint mindenki más...
2015. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!