Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetek én magam a Sátán?

Ozmium42 kérdése:

Lehetek én magam a Sátán?

Figyelt kérdés

Üdv!


A kérdésem az, hogy miért engem küld a Sátán maga helyett megtéveszteni és elveszejteni a jámbor istenhívő embereket, amikor egy anonim fórumon lehetne akármennyi saját regisztrációja különböző neveken, és pötyöghetne saját billentyűzeten?


B kérdés: lehet, hogy én vagyok maga a Sátán?


2015. aug. 22. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Maximum magadat téveszted meg, aki ismeri Istent, azt nem. Mondom ismeri... idáig még nem nagyon értetted meg ezt a szót, mivel abban a hitben élsz, hogy amit te nem ismersz, az nem is létezik.

Nem vagy sátán, az intelligens.

2015. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Rosszul végzem a munkát, amit neki kéne. Egy istenismerő írta, hogy az ő gondolatait írom le egyébként.
2015. aug. 22. 16:19
 3/15 anonim ***** válasza:
bennem is, benned is ott van. Miként Jézus is. a kérdés az, melyiket táplálod rendszeresen. Miként nem lehetsz Jézus, úgy Sátán se, de szolgája lehetsz mindkettőnek. ha ilyen kérdések vetődnek fe benned, szerintem közelebb vagy Jézushoz. De egy jó tanács, ha el akarod kerülni sátánt: bárki bármiét 30 ezüstöt kínál, NE MENJ BELE!!!
2015. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogyan? A Biblia szerint egy olyan bűnért kell bűnhődnöm emberként, amit nem követtem el. Ez a jó és rossz tudása. Ha jézusok meg sátánok ennek ellenére madzagon rángatnak, akkor vagy hagyjanak engem békében mind a ketten, vagy kérem vissza a pénzem, mert nem erről volt szó.
2015. aug. 22. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Álmodik a nyomor!

Te akarsz lenni a Fő-fő Gonosz? Ahhoz sok minden kéne:

- nagy tudáshalmaz az élet minden területéről;

- minden jónak hiánya;

- kimagasló intelligencia.

2015. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia, te egy ember vagy, aki azt hiszi, hogy nincs Isten, és úgy érzed, hogy ezt másoknak is hirdetned kell.

A Sátán pedig örül ennek, hogy te neki hittél, és másokat is el akarsz téríteni Istentől.

2015. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Sátánnal nagy haverok vagyunk, együtt szoktunk heszelni meg csillezni a pokolban. Ha vannak patáid, szarvad, vörös segged, denevérszárnyaid és egy nagy vasvillád, akkor tuti te vagy a Sötétéség Hercege.
2015. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz a Sátán. Akkor nem csak gondolnád, hogy ő vagy, hanem tudnád. Mint ahogy azt is tudnád, hogy Isten létezik (nem csak hinnéd, hanem tudnád, mert ismerted Őt), és csak azért tanítanád, hogy nincs, hogy megtéveszd az embereket.

Viszont Antikrisztus sem lehetsz, mert én vagyok ő. De megtagadtam a régi "atyámat", és Istent szolgálom, így már Ő az Atyám, és Hozzá tartozom. Jézus engem is megváltott bűneimből a Kereszten.

2015. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Éppen arról szól a kérdés, hogy az Ozmium42 nicknév mögött bármi lehet, nem csak egy ember. Ha ember, akkor kíváncsi lennék, hogy miért nem Sátán maga.
2015. aug. 22. 22:06
 10/15 anonim ***** válasza:

Valószínüleg egy elvont fogalom írogatt a gyakorikérdéseken.


Szerintem meg Voldemort, vagy Darth Vader, esetleg Szauron van a nick neved mögött

2015. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!