Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten teremtette a Földet?...

Isten teremtette a Földet? Honnan lett Isten? Fejlődés elmélet? Miből lett a Világegyetem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 01:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Mindig volt. Minden fejlődik kivéve ami nem. Istenből.

Mondhat bárki mást ,de kb ugyanannyi igazságalapja lesz mint az én válaszomnak mivel az igazság az ,hogy nem tudjuk. Senki sem tudja.

2015. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ozmium42 ***** válasza:
39%

Isten teremtette a Földet?


Nem.


Honnan lett Isten?


Az emberek találták ki.


Fejlődés elmélet?


Nem értem a kérdést.


Miből lett a világegyetem?


Nem lett, hanem valamilyen formában mindig is lennie kellett. Ezt logikailag lehet belátni, a fizika pedig az Ősrobbanásig lát el jelenleg, ezen nem kell fennakadni.

2015. aug. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
A szingularitás volt maga isten. Örök időktől létezett hihetetlenül sűrű és forró állapotban, majd robbanásszerűen kitágult, szerveződött az isteni (fizikai) törvények alapján. Szóval minden, ami van, maga isten: az anyag és az általa tárolt energia. Mindenhol ott van.
2015. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Kérdésed nem új, részletesen ki van fejtve a válasz:


[link]

2015. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen Ő. Igaz, hogy Istennek nincs egyezményes meghatározása, mindenki egy értelmes teremtőre gondol, aki mindig is létezett. Aki saját emberi büszkeségén nem lát túl, az nem tudja elfogadni, hogy a világ felett állhat valaki, akit elképzelni sem tud. Ehhez egyfajta alázat kell, és akárhogy próbáljuk, ezt a témát nem lehet objektíven vizsgálni.
2015. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Igen Ő. Igaz, hogy Istennek nincs egyezményes meghatározása, mindenki egy értelmes teremtőre gondol, aki mindig is létezett. "


Teljesen jó válasz! Egy Istent nem lehet definiálni, egy Isten max. kijelentheti magát. Istenünk megtette. Ott a Bilbia

2015. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

# Ozmi,

megint eltévedtél. Ez nem a valláskritikai rovat, hanem a vallási, és egy vallási kérdést tett fel a kérdező.


A bigott vallásellenes nézeteidet lehetőleg ne itt propagáld, van arra külön kategória.

Ott még értelmes válasznak is tűnhet amit írsz, de itt csak trollkodás.

2015. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ozmium42 ***** válasza:

"Miből lett a Világegyetem?"


Nem a vallások feladata megválaszolni.

2015. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy de: Zsidó 11,3 Hit által értjük meg, hogy a világ Isten beszéde által teremtetett, hogy a mi látható, a láthatatlanból állott elő.
2015. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ozmium42 ***** válasza:
Neked nyilván elég ennyi is, csakhogy ez nem válasz.
2015. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!