Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A zsidók által részesül...

A zsidók által részesül áldásban a többi nép is?

Figyelt kérdés

Mózes 1, 22-18


És megáldatnak a te magodban a földnek minden nemzetségei, mivelhogy engedtél az én beszédemnek.



2015. aug. 28. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha a Seregek Ura (Jahve, Jehova, a zsidók "istene") áldásában szeretnél részesülni, akkor csak és kizárólag a zsidókon keresztül vezet az út. De azt tudnod kell, hogy a Seregek Ura nem az igaz Isten.
2015. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, mikor ott van, hogy "a földnek minden nemzetségei".


Aert ajánlom figyelmetekbe, hogy van tovább is:


... megáldom, aki téged áld és megátkozom, aki téged átkoz.


Csaxólok. :)

2015. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért lett nulla százalékos amit írtam, hisz a valóságot írtam le. Ja, hogy az nem olyan szép?
2015. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Pietrosol ***** válasza:

nneddudgi!


Rá tudnál mutatni, hogy a hétköznapi életben ez az áldás hogyan jelenik meg?


OFF!


[link]

2015. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 KZitus ***** válasza:

Szia



Igen, a zsidók által.

Az 1Mózes 22:18, az 1Mózes 3:15 megerősítése, amely több alkalommal is elhangzott a későbbi időkben , például Ábrahámnak, Izsáknak és Jákóbnak is...

2015. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nocsak. ezek szerint a vezetőtestületi tagok zsidók? vagy az 500 részvényes a zsidó?
2015. okt. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Zitus, Te olyan aranyos vagy, de nézzük a valóságot. Orbán, Gyurcsány, Bajnai, Csányi mind zsidók (ez csak pár példa). Milyen áldásra emlékszel tőlük? Az olajszőkítésre, vagy a libalopásra, esetleg a kamatcsapdára gondolsz? Szeretettel ölellek.
2015. okt. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!