Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ezért isten megfog most ölni?

Ezért isten megfog most ölni?

Figyelt kérdés
Össze vesztem Istennel.Legalábbis én szidtam ő meg csak hallgatott.Egyre rosszabb az életem.Elvesztettem a munkahelyemet.A családom utál és van egy csomó tartozásom.E mellett kiderült,hogy soha nem lehet gyerekem.Berágtam Istenre és ezért beleköptem egy bibliába és összegyűrtem.Most ezért megfog ölni vagy még több rossz jön az életembe?
2015. aug. 29. 07:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

IGEN!

A leírottak miatt nem lesz fizikai örök életed!

A megváltó halálért viszont még nagyon meg kell kűzdened!

2015. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Isten nem fog ilyenért elítélni.Amire te gondolsz,az egy primitív,babonás emberi verziója.
2015. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor most,hogy utólag megbántam Isten ezt tudja és semmi para?
2015. aug. 29. 08:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Mondom,el sem ítélt érte.
2015. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hmm

Akkor lehet mégis jó arc Isten.De akkor miért szívat állandóan?Miért érnek engem ezek a bajok sorra?

Nem vagyok beképzelt személy,de én úgy látom,hogy jó ember vagyok.Nagyon sok embernek segítettem már az életben.Védem a környezetet stb... Mégis ilyen bajok érnek.Miért?

2015. aug. 29. 08:33
 6/18 Pietrosol ***** válasza:
75%

Szia!


"Elvesztettem a munkahelyemet."


Ez nagyon jó, hiszen új lehetőségeket találhatsz! Örüjl, lehel, hogy kikerültél egy idióta helyzetből!


"A családom utál és van egy csomó tartozásom."


Nem téged utálnak, hanem azt a képet hiányolják, amilyennek megálmodtak. Csalódottak, mert nem valósult meg az álmuk és ezért téged hibáztatnak. Ne haragudj rájuk! Sok embernek van tartozása, nem nagy ügy.


"E mellett kiderült,hogy soha nem lehet gyerekem."


Ha mindenképp szeretnél egy gyermeknek segíteni szeretetben felnőni(mert ez a szülő feladata), van lehetőséged örökbe fogadni egy vagy több gyerkőcöt.


Isten szeret! Semmi pánik!

2015. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem fog megölni, mert megbántad már. Próbálj megbocsátani annak, aki kirúgott, és a családodnak is! Ha most még nem megy, az nem baj. Majd később.
2015. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kemény kis csaj lehetsz, ha össze tudtál gyűrni egy Bibliát. Nekem ilyen kis fekete van, meg egy nagy kék, de meg se tudom hajtani egyiket sem.
2015. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ozmium42 ***** válasza:
53%
Természetesen meg fog ölni, ahogy mindenkit megölt eddig, kivétel nélkül.
2015. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Napi provokatív kérdés...
2015. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!