Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek igaz az, hogy egy...

Szerintetek igaz az, hogy egy lánynak Isten megmutatta a poklot? Ahol Michael Jackson is ott volt?

Figyelt kérdés
nem akarom elhinni..:(
2015. szept. 14. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nekem hitelesnek tűnik Angelica beszámolója. Tehát vagy nagyon jó bibliai látásokkal és kijelentésekkel rendelkezik ő, vagy a stábja, és ezért tudták ennyire hitelesen megkomponálni, vagy valóban így történt. Az első variációhoz hozzátartozik, hogy akik jó bibliai látásokkal ás kijelentésekkel rendelkeznek, azok nem szokták ezt a képességüket hazugságok terjesztésévek veszélyeztetni, tehát marad a második.
2015. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

"A saját szememmel láttam, ahogy megérinti a Szent Szellem az embereket! Bárki bármit mondhat a Hitem már olyan erős, hogy azt senki meg nem törheti. :)"


https://www.youtube.com/watch?v=dVlvtKHw1qc


A Hit gyülekezetének vezetője okultista dolgokkal foglalkozik.Sötét szellemi erőket használ fel a személyes hatalmának fenn tartásához,természetesen szavaiban a Szent Szellemre hivatkozik.Csak figyelj,és összeáll a kép.Jézus nem szórakozott az emberekkel,ez nem az ő tanítása.De ne higgy nekem,nem kötelező.

2015. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem pedig te vagy sötét szellemek befolyása alatt, ezért látod így. Cserélj szemüveget, és más kép fog összeállni.
2015. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Köszi,de szemüveg nélkül nézem a dolgot.Így azt látom,amit látok.Szerintem naiv ember az,aki nem látja,hogy itt valami nem stimmel.
2015. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Tehát ha Angelica beszámolóját nem hiszem el (okkal), de Eudoxiáét igen, akkor az már nulla százalék? Tyű.
2015. szept. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%

Úristen! Ébredjetek már!

Mi az, hogy kitörölted az összes számát csak ezért??!!

A mai világban már lassan tudományosan bizonyított a reinkarnáció.

Ezt a menny és pokol sztorit is csak a papok találták ki.

Amúgy sem az a kérdés, hogy mi van a halál után, hanem, hogy éltek-e egyáltalán az életben. Szóval, ne higgyen senki el semmi féle baromságot. Majd előbb-utóbb kiderül minden...

Az meg számomra, hogy kitörlted a számait.., ezzel fosztva meg magadat a zene örömétől, csak mert a kereszténység van ; hihetetlen.


Éljetek, még lehet.

2015. szept. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
14-es, kötve hiszem, hogy kívülről szemüveg nélkül látható az, amit te állítasz. Azt azonban elhiszem, hogy te elhiszed, vagyis legalább részben jóhiszemű vagy, ha nem is éppen jóindulatú a Hit Gyülivel kapcsolatban.
2015. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Roland G. ***** válasza:
55%
Mivel fiatal keresztény vagy,ezért inkább azt tanácsolom,hogy a Bibliát állítsd a középpontba az életedben,ne pedig az ilyen beszámolókat.Hogy mennyire hiteles-e a lány beszámolója,azt majd az idő eldönti.Kíváncsi lennék,hogy azóta mennyivel lett jobb keresztény Angelica,és felnőttként milyen lesz a szolgálata.Szerintem akinek Isten ilyen nagy álmot vagy látomást mutat,annak a gyümölcsei is meg kell hogy mutatkozzanak az egész élete során.
2015. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan mondom, sajnálom az ilyen embert.

Szerencsétlennel megetették egy téveszmét és azt hiszi, hogy meglátta a valóságot. Én nem néztem meg ezt a videót, mert nem fecsérelem ilyenre az időmet, ugyanis tudom, hogy ez a dolog nem Istenről, vagy Jézusról szól, hanem emberek hatalomvágyáról. Habár én eleve nem hiszem el az egész keresztény dolgot, és egyébként a Biblia is teli van ellentmondásokkal, és kitalációval, ahogy a pokol és a mennyország is csak az emberek megfékezésére lett kitalálva. Az világ nem biztos, hogy úgy működik, ahogy az emberek agya. Hogyha rosszat csinálsz, akkor megbűnhődsz, és ha "jó" vagy, akkor megdicsőülsz, ebből is látszik, hogy a poklot, és a mennyországot csakis emberek találhatták ki. Az már más kérdés, hogy a vallás célja egyben a vigasznyújtás is, a lelkiismeret megnyugtatása és könnyen megemészthető válaszok a mindenkiben felmerülő kérdésekre. Például, mi lesz velem, hogyha meghalok? Kinézhetjük a Bibliából a választ, Miért van ennyi rossz a világban? Az első bűneset története megadja a választ. Miért úgy néz ki a világ ahogy? Erre nem kapunk választ, de ha elhisszük, akkor elfogadhatjuk, hogy azért mert Isten így akarta. És a többi, és a többi. Na most, mivel ez egy elterjedt eszmerendszerré vált, Én inkább élem az életemet, ahogyan nekem tetszik, mert az, ami a halál után van, az teljes mértékben bizonytalan, abban Én a helyedben nem járnék erre a cuccra, és igenis hallgatnám Michaelt, és hallgatom is sokat, mert rohadtul szeretem. És az meg már kész vicc, hogy ez a lány, akit nyilvánvalóan beetettek valamivel, hogy ilyen baromságokat hord össze.

Ne higgy el drágám mindent, amit hallasz vagy látsz, mert nem biztos, hogy igaz, sőt valójában a legtöbb minden hazugság.

Nem mondom, hogy teljesen szkeptikus vagyok, de szerintem ennek a valóságalapja a talajt súrolja.

Remélem, hogy bekerülsz egyszer egy normális közösségbe, ahol kinevelik belőled ezt az elfásult gondolkodási módot.

Michael Jacksont meg hallgasd, mert nagyon jó. És Ő is egy kiemelkedően jó ember volt.

Olvasd el ezt a cikket is, hátha megjön az eszed. A dőlt betűs rész abból a szempontból nem olyan fontos, amit üzenni szeretnék vele.

[link]

[link]

Most azt mondd meg nekem, hogyha tényleg létezne a pokol, ez az ember miért került volna oda? Mert szerintem nagyon sokat tett másokért, egy fantasztikus ember volt.

2015. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Akik eddig meghaltak, azok majd a feltámadáskor fognak feltámadni, tehát most nincsenek sehol sem, elporladtak (csak néhány kivétel van ez alól.)

Pokol nincs. Aki az Ítéletnap elkárhozik, az gyakorlatilag meghal. A Biblia a halált nevezi pokolnak. A többiek elnyerik az örök életet.

2015. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!