Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miért akarja, hogy...

Isten miért akarja, hogy egész életemben áldozat legyek?

Figyelt kérdés
Az iskolában bántottak először, aztán most gúnyolnak sokan a neten. Nincs semmim, nincs életem, semmim. Szerintem kezdem meggyűlölni az Istent.
2015. okt. 21. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem Isten akarja,hanem Te.Öntudatlanul is szeretsz az "áldozat" szerepkörében lenni.
2015. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Ezt TE akarod, isten nem, mert nem létezik.
2015. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Biztos örömét leli benne, hogy látja hogy engem bántanak. Isten nem szeret engem.
2015. okt. 21. 18:04
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj inkább elgondolkozni az okain.Miért bántanak, gúnyolnak? Mit tudnál ellene tenni?Kik gúnyolnak (milyen emberek)? Lehet hogy valóban van valami a viselkedésedben amin változtatnod kéne, hogy ez többé ne forduljon elő?

Biztosan van valami, ami által tudnál magadon és a hozzáállásodon változtani.Első lépésben ezeken gondolkozz el, amiket kérdeztem, és amennyire lehet kerülj el minden kapcsolatot azokkal, akik negatív hatással vannak rád.

2015. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne elég tudásod Istenről, akkor értenéd, hogy sosem célja az, hogy más szenvedjen és nem is érdeke, tehát a bajodért semmiképpen nem Isten a felelős.Sőt, ha inkább hinnél benne, akkor még erősítene is lelkileg(például a lelkesítő bibliai idézetek által).De ha nem vagy vele kibékülve, hát akkor ez van.

szerintem ne keverd bele ebbe Istent, nem logikus, csak annyit érsz el vele, hogy ezen kattogsz, hogy van egy "bűnbakod", Isten.De a problémád így nem is oldódik meg sosem.

2015. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Kamu
2015. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Menjél focizni/bringázni/gördeszkázni a grundra a haverokkal, ne a neten lógjál. Rögtön meg fog szűnni a gúnyolódás a neten. :)
2015. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim. Nem tudok bringázni.
2015. okt. 21. 18:34
 9/24 anonim ***** válasza:
Mivel gúnyolnak?
2015. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mert kövér vagyok egy betegség miatt, meg furcsán viselkedek a szemükben.
2015. okt. 21. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!