Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az eddig igen aktív Jehova...

Az eddig igen aktív Jehova Tanúi hova tűntek innen?

Figyelt kérdés

Volt időszak mikor rengetek kérdésnél ott voltak névvel is ellátva. Mint Katy vagy a Sándorné.

Most mi lett? Miért csak Zitus van már csak itt?



2015. nov. 9. 11:40
1 2
 1/15 acelsziv ***** válasza:
81%
Megfertőződtek mindenféle ördögtől való gondolattal és most vagy élik világukat, vagy épp vezekelnek.
2015. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Itt vannak, ne aggódj. Nem győzöm tiltani őket, mert leginkább privát vadásznak.
2015. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%

Sok testvérem elment, mert nem akartak tovább maradni, ilyen beszólások miatt, ami érte őket.


Pl Katy Weaver, Penu, stb,


Beszélgettem velük, és elmondták, hogy volt akinek már a magán életébe is bele vájkáltak, aljas megalázó szavakkal illették Őket, és mocskos szavakkal írásokat közöltek velük a privát levelükben is


Ezért elhagyták ezt az oldalt, mivel nem érezték emberinek, hogy így ez beszélgetés emberi módon tisztelettel,

2015. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Magam is ezt fogom tenni, ha csak egyszer is ilyen történik, mert érdemtelennek tartom a beszélgetésre ezen esetben az itt csúnyán megnyilvánuló embereket
2015. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
a teljes fórumozó közösség céltáblái voltak, szerintem egyszerűen megunták
2015. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Emlékszem penura, ő volt az, aki több név alatt írt, és máshogy is írta alá. Mivel ő maga ismerte be, ezért ez nem rosszindulat, hanem tény. Páran vannak csak, de több név alatt és egyikkel sem lehet beszélgetni, az elérhetőségeket undorító módon próbálják kicsalni, legfőképpen ez a molnár sándorné. Évek óta itt lebzselnek és próbálnak új adakozót szerezni az őrtoronynak, csak a legutóbbi kongresszus után vissza kellett magukat fogni nyilvánosan.
2015. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Clark Kent.. ***** válasza:

Úgy tűnik, belátták, hogy a fórum nem vevő az Őrtorony tanításokra (magam sem értek egyet a Jehova Tanúival.)


Az irónia ebben az egészben az, hogy téríteni jöttek ide, de mást sem csináltak, mint másokat támadtak, bizonyos esetekben egészen beképzelt és undorító stílusban. Ezt természetesen bizonyítani is tudom linkek alapján, de inkább nem idézném fel.


Nem mindenki volt azért ilyen, például Imre egész normális stílusban írt. Katy Weaverrel meg például az volt a baj, hogy nem vette észre önmagát. Próbált értelmes stílusban írni, de ez olyan volt, mintha látszat lett volna. A JT blogra kikerült egy írása, ott egészen pontosan látszik, hogy a megfélemlítés eszközét alkalmazza. Nem tudom, hogy az-e Katy Weaver igazi arca, vagy csak egy kivételes eset volt, de az alapján nem volt szimpatikus.


Azt gondolom, hogy semmi meglepő nincs egyébként a JT kritikában. Ők azokhoz a mozgalmakhoz tartoznak, akik speciálisan magasra teszik a lécet bizonyos témakörökben, így értelemszerűen szigorúbb a megítélésük is, ez pedig teljesen normális.

2015. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nemmontam semmi csúnyát, csak kérdeztem, hogy Katy tényleg ezo-s lett-e. De nem válaszolt, még magánban sem. Volt egy gondolatom régen, hogy a sok Jehovista nő, csak párfiú, és kitalálták, hogyan népszerűsítsék a szervezetet.

Ebből lettek a Katyk, Molnárnék, stb. De ez csak egy gondolat volt. Akik eltüntek, lehet, hogy beleestek a királyság vermébe, és most kínoztatnak valami abaddontól.

2015. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Régen nekem írt Katy privátban. Velem értelmesen kommunikált minden üzenetben. Soha meg nem sértett engem. Nekem semmi bajom a Jehova tanúival. Ők ezt az életet választották. Bizinyára azért nincsenek itt, mert voltak, akik megbántották őket. Azért én is láttam durva beszólásokat. Amiket én is megelégeltem volna.
2015. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem se bántottak meg. Mondjuk itt valaki írta, hogy a Katy, vagy ki, megfenyegette, hogy elvereti a rendőr rokonnal. Ettől még kíváncsi lennék rá, az se baj, ha ezotériával foglalkozik. De valaki írta, hogy itt olvasgat, és priviben írogat.
2015. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!