Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ajánlana nekem valaki Miskolci...

Ajánlana nekem valaki Miskolci jehova közösséget én is vallásos vagyok szeretnék jehova közösség tagja lenni?

Figyelt kérdés
Létszi segítsetek szeretnék jehovák közzé tartozni olyan jó emberek.

#jehova közösség
2015. nov. 13. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Miért?


A jw.org honlapon alul az összejövetelek szóra kattintva, beírod, hol laksz és kidobja a címeket

2015. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
már a trollok se a régiek...
2015. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha valaki Ismeri a Tanúkat, és ilyen "hévvel" szeretne ismeretet szerezni a Bibliából, az nem nevezi Őket Jehováknak, mert tudja és tiszteli azt hogy Őket Jehova Tanúinak hívják,


S a Bibliában azt mondta Jézus, hogy Senki sem jó csak egy valaki, Isten


Az tény, hogy igyekszünk jók lenni, de erre a címre Isten jogosult, ember nem.

2015. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés vagy szándékos, ironikus vicc vagy valaki nagyon eltévedt... előbbire tippelek
2015. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szp72 ***** válasza:

@: Az tény, hogy igyekszünk jók lenni, de erre a címre Isten jogosult, ember nem.


"Így lesztek fiai mennyei Atyátoknak, aki fölkelti napját jókra és gonoszokra, esőt ad igazaknak és bűnösöknek." (Mt 5,45)

2015. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom ,hogy ez csak egy caak egy rossz vicc akar e lenni ,de ha nem akkor......nos, szóval nekem nem szabad téritenem ,de egy (igazán) JÓ tanács ,amit érdemes megfogadni (!): AHHOZ A SZEKTÁHOZ NE AKARJ TARTOZNI!


Üdv!

2015. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*csak
2015. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nos ma Vasárnap van. Szedd össze magad és sétálj egyet Miskolc utcáin és ahol látsz egy Noe bárkájához hasonló új épületet sok öltönyös uriemberrel a bejáratnál, menj oda mert az lesz az.

De azért fogadd meg az előttem író figyelmeztető sorokat. :)

2015. nov. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!