Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik keresztény közösséget...

Melyik keresztény közösséget ajánljátok, hová menjek, hogy a Szentlélek által meggyógyulhassak egy betegségemből?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék meggyógyulni! Rossz így élni a betegséggel...

2015. ápr. 10. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem így működik...
2015. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem is kell a betegséggel élned.

Ezt a könyvet ajánlom figyelmedbe: [link]

Szerintem olyan közösséget keress, ahol pl. ez a könyv ismert.

2015. ápr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Mi a betegség amiből ki akarsz gyógyulni? (mellesleg orvossal biztosan többre mennél)
2015. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
nos, Pál is komoly egészségügyi problémákkal küzdött, pedig másokat meg tudott gyógyítani. sajnos napjainkban még nem érkezett el a csodás gyógyulások ideje, csak azoknak, akik sátánnal lepaktáltak. de azoknak is csak egy rövid ideig, és a legnagyobb árat kéri érte.
2015. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen közösség NINCS! Csak olyanok, akik ezt állítják, hogy híveket szerezzenek. A könyv szerzője is csak kamuzik.
2015. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Te kamuzol! Mint már mondtam, én láttam kancsal szemeket egyenesbe állni, bár magának az eseménynek nem voltam szemtanúja, de ismertem azt a három éves kislányt, aki nagyon kancsal volt. Még kicsik voltak a gyerekeink, ezért minden alkalommal találkoztunk a gyerekvigyázó szolgálatnál, a szüleit is ismertem. Egy vidéki gyülekezeti konferencia után egyenes tekintettel nézett, amikor legközelebb láttam, azóta is egészséges.
2015. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Kitűnő "táptalaj" a Kérdező a szektáknak, akik minden problémára azonnali gyógyulást hirdetnek, de ez nem így működik. A Szentlélek nem egy "tabletta", amiből beveszel napi kettőt és meggyógyulsz. A Szentlélek erőt ad, hogy helyt állj a betegségben.
2015. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

Kedves kérdezö,


orvoshoz kell menned, lehet hogy szakorvoshoz.


Nem tudom milyen betegségben szenvedsz, az orvosok sokszor tudnak segíteni, vagy könnyítení a bajon.


Idönként, természetesen az orvossal való megbeszélés után gyógynövények is segíthetnek, az is nagyon fontos hogyan táplálkozik és él az ember. Szükséges a zöldségben, gyümölcsben jelenlevö vitamínok, ásványi anyagok fogyasztása. A savanyú tejtermékek /ha nincs rá alergiád/ szintén hasznosak, a baromfihús, a hal...


Tudod a Bibliai jövendölés szerint az emberiség gyógyulása csak akkor fog bekövetkezni, mikor a Föld felett rend lesz teremtve, Isten meghatározott idejében. /Közel van/


A csodagyógyulásokban kár hinni, mert ha müködni, senki sem lenne beteg, nem csak 1-2 "kiváltságosak", akik ki is találhatják az egészet. Vagy eltévesztette az orvos a diagnózisukat, vagy a laboratórium a páciens papírjait összekeverte.

2015. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Grkaty!


Amit mondok, megtörtént - Isten előtt állítom, hogy igaz -, amit te mondasz, azt csak gondolod, tehát legfeljebb emberi reflexió, még akkor is, ha feltételezem a jóhiszeműségedet.

2015. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Asperrimus,


de akkor mond meg kérlek, hogy miért a sok beteg ember a világban?


Miért halnak meg a gyermekek?

2015. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!