Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az ami az Antikrisztust...

Mi az ami az Antikrisztust fogja képviselni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, foglalkoztat már egy ideje, hogy ki de leginkább mi, vagy mik lesznek az Antikrisztus megtestesítői, ahány egyház annyiféle levezetést olvastam, mégis talán az Amazing Facts oldalán olvasottat éreztem, leginkább hihetőnek, melyben lényegiben a "Római Birodalmat" azon belül is a Pápaság intézményét jelöli meg, ti mit gondolok? Linkelem az oldalt is. [link]
2015. nov. 17. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez hamis állítás , antikrisztus egy férfi aki alattomban érkezik , egyedülálló lesz , megnyerő modorú , a nagy nyomorúság után tesz rendet . Világbékét hirdet és szerződéseket köt amit felrúg . A János Jelenések ezt fejti ki részletesebben .
2015. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Én vagyok az Antikrisztus, de kérlek, ne mondjátok el senkinek.
2015. nov. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Az ember akire a legkevésbé számítanánk, hogy az antikrisztus, az maga Jézus Krisztus...

#2, én megőrzöm a titkod, de csak ha te sem mondod el....


Szerintem nem kell félni tőle. Tévedésből nem lehet bűnt elkövetni.

2015. nov. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én már ott elakadtam, hogy roppant fenevad.

Mi a csudát jelent ez a 2 szó?

Ezeket is beleértve rengeteg a próféciában a homályos, magyarázat nélküli utalás.

2015. nov. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%

Az antikrisztus, azt jelenti, hogy Krisztus ellenes, vagy Krisztus helyetti


így ezt nem csak emberekre lehet alkalmazni, hanem népekre, szervezetekre, vallásokra, és ez már az első században is felütötte a felyét

2015. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen fajta honlapok helyett olvasd el, mit ír erről a Biblia. Fel kell csak lapozni minden olyan helyet, ahol ez szerepel:


1Jn 2,18

Fiacskáim, itt az utolsó óra; és a mint hallottátok, hogy az antikrisztus eljő, így most sok antikrisztus támadt; a honnan tudjuk, hogy itt az utolsó óra.


1Jn 2,22

Ki a hazug, ha nem az, a ki tagadja hogy a Jézus a Krisztus? Ez az antikrisztus, a ki tagadja az Atyát és a Fiút.


1Jn 4,3

És valamely lélek nem vallja Jézust testben megjelent Krisztusnak, nincsen az Istentől: és az az antikrisztus lelke, a melyről hallottátok, hogy eljő; és most e világban van már.


2Jn 1,7

Mert sok hitető jött e világra, a kik nem vallják a Jézust testben megjelent Krisztusnak. Ez a hitető és az antikrisztus.

2015. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ex-barátnőm.
2015. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"így ezt nem csak emberekre lehet alkalmazni, hanem népekre, szervezetekre, vallásokra, és ez már az első században is felütötte a felyét"


A Biblia világosan kimondja, hogy az Antikrisztus egy férfi lesz. Nem a képzelgéseitek egyike, hanem egy konkrét ember.

2015. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Üdv.

Mit szeretnél tudni? Hogy mikor veszem át az uralmat a világ felett? Vagy azt, hogy mikor hozom el a Sátán Királyságát?

A válaszom: nem. Vagyis nem fogom a régi "atyát" szolgálni, mert nekem új Atyám van, aki keresztelésemkor örökbe fogadott: Isten.

2015. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Clark Kent.. ***** válasza:

A Biblia egy betűt nem beszél arról, hogy az "antikrisztus" egy férfi lesz.


Az antikrisztusnak már vége, csak a futuristák teszik a jüvőbe.

2015. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!