Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » "A Jézusba vetett hit reményt...

"A Jézusba vetett hit reményt ad. " Ez kiknek a jelmondata? Kik szokták mondani?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
ezt az egyik marha találta ki itt az oldalon, h odaírja minden válasza után és akkor hú de nagyon különleges lesz tőle...csak kár, h semmi értelme
2010. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szóval csak egyéni kitaláció?

Én azt hittem valami vallási irányzat "jelmondata".

2010. márc. 21. 15:25
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem igaza van, csak az esetek túlnyomó többségében ez a kijelentés nem alkalmazható arra, amiről épp szó van.
2010. márc. 21. 15:25
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

annak a marhának a jelmondata

aki a vallás kategóriába ir

2010. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az illető neve Péter, de azt mondja, hogy már túl sokan írnak így alá. Így még egyértelműbb, hogy ki beszél hülyeségeket... :) Nem kell az illetővel foglalkozni, elég szerencsétlen egy élete lehet.
2010. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező/kommentelők így lesz a valóságból valótlanság. jáki peti adventista, soha nem ír jelmondatokat az írásai alá. a kiírt szöveg valójában igaz, a gond vele az, hogy részigazságot tartalmaz, hisz a hit önmagában értéktelen, hisz "a démonok is hisznek", jakab szavai szerint, mégis a gyehennában végzik. "a hit halott cselekedetek nélkül" folytatja jakab. valójában nem az nyer örök életet, aki Jézusba veti a hitét, hanem az, aki hitet gyakorol Jézusban. péter
2010. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ezt a marhaságot tényleg nem Péter találta ki és nem is használja... ő csak simán alá szokta írni az üzenetét, azzal keveritek
2010. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

A szerencsétlen életű marha vagyok, az aláírásom előszőr ez volt: A Jézusba vetett hit reményt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit. Csak az ateisták teljesen kifordúltak magukból ettől, leginkább attol, hogy ők nem hisznek az evolúcióban, hanem tudják azt. A másik, hogy egy emberként állították, nekik igen is sokat ad az evbolúciót tudni, és nekem ezt nincs jogom kétségbe vonni.

Tehát maradt aláírásnak ami maradt. Nyílván nem válasz a feltett kérdésre, a választ elötte írom. Egyébként egy hitvallás, és nem is a teljkesség igényével, mert irhatnám

azt is, A Jézusba vetett hit üdvözít, és ezt is pont olyan igaznak tartom, de mivel nem azzal kezdtem, a Jézusba vetett hit ödvözít az evolúciót hinni pedig a kárhozatba juttat, pedig ezt is igaznak tartom, és valószínűleg ugyan azt a reakciót váltotta volna ki az ateistákból, sőt, ez így sokkal provokálóbb lett volna, a békesség kedvéért maradok ennél:



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"A szerencsétlen életű marha vagyok, az aláírásom előszőr ez volt: A Jézusba vetett hit reményt ad, hinni lehet az evolúcióban is, de az nem ad semmit. Csak az ateisták teljesen kifordúltak magukból ettől, leginkább attol, hogy ők nem hisznek az evolúcióban, hanem tudják azt."

És teljes mértékben igazuk van.

Leszállhatnátok már végre erről az evolúcióban való hitről! Az evolúció nem vallás. Egy tudományos elmélet, amit el lehet hinni (nem keverendő a "hinni benne" jelentésével), el lehet fogadni, vagy el lehet utasítani. De hinni benne nem lehet, mert nem vallási tétel.

Illetve elvileg lehet hinni benne, ha elfogadod vallási tételnek, de tudtommal egy vallás sincs, amely az evolúcióra épülne, úgyhogy ezt a marhaságot sürgősen felejtsétek el!


Egy hívő

2010. márc. 22. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!