Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem jut eszébe mindenkin...

Miért nem jut eszébe mindenkinek, hogy már az ő vallása/vallási nézete is ölt már embert? Nem csak a muszlimok

Figyelt kérdés
Nem lehet pár radikális idióta miatt az összes muszlimot megbüntetni. Minden vallási nézet nevében öltek már meg embert...Még a tiédben is és egy normális muszlim mégsem ítél el téged ezmiatt

2015. dec. 8. 19:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként az nem zavar hogy a keresztény Bizánc ugyanebben az időben egyfolytában háborúzott?"


"Csak az iszlám hódítók ellen. Eleinte némi sikerrel, később azonban elbukták a témát."


Ezekből a hozzászolásokból is látszik hogy fogalmad sincs a történelemről. Bizánc abban az időben hosszú háborút folytatott a perzsák ellen, és sok más nép ellen is. Vissza akarta állitani a nagy Római Birodalmat.


Ezt a többi hozzászólótol is kérdezem. Jártatok-e iskolába? Túl sokat nem nézek ki belőletek a hozzászolások alapján, de feltételezem hogy legalább általános iskolába tanultatok történelmet. Kelet és Közép Európa közel 500 évig volt a Török Birodalom része és mégis keresztény maradt. Már ez a tény is igazolja hogy hülyeséget beszéltek. Olyat nem is feltételeztem hogy olvastátok volna a Koránt, mert ha így lenne láthatnátok hogy az iszlám tiltja az erőszakos vallásterjesztést.


"Ellenben az iszlam vallasu teruletek 90%-ban nem bekes, hanem eroszakos hoditas eredmenyei."


Tévedés, azok a népek akik áttértek az iszlámra mind önként tették. Ezzel szemben keresztény országok gyarmatositották a világot, kereszténység nevében gyilkoltak, kirobbantottak 2 világháborút és keresztény országokból indult a fasizmus és a kommunizmus. Soroljam még?

2015. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Az enyém biztos nem.Még nem láttam ateistát,aki felrobbantotta volna magát....
2015. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%
látni én sem láttam, de olvastam már rengetegről javaslom tájékozódj a kommunizmus az anarchizmus és a náci németország felől alaposabban
2015. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A náci Németország kifejezetten keresztény volt, még ha ez ma kifejezetten ciki is. (Gott mit uns mond valamit?) A kommunista rendszerekben meg a párt volt az isten. Az ateizmus a racionalitásról szól. Szenvedett már valaha valaki amiatt, hogy a világ körülötte túl alaposan volt végiggondolva?

A muzulmánoknak meg sajnos a jelentõs része támogatja az értelmetlen erõszakot, és ezt nem lehet a szõnyeg alá söpörni.

2015. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tévedés, azok a népek akik áttértek az iszlámra

mind önként tették."


Ekkora butasagot hogy lehet leirni? Foleg magyaroknak, akik evszazadokon at sajat borukon tapasztaltak a turbanosok fegyveres dzsihadjait? Onkent tertek at? A del-magyarorszagi fegyveres betoresek hatasara egesz del-videki teruletek elneptelenedtek az emberrablasok es tomeges kivegzesek hatasara, pedig akkoriban Magyarorszag a regioban nagyhatalomnak szamitott.. A tortenelmet mindenki rosszul tudja, csak az iszlam torteneszek tudjak az igazsagot? :-D

Tessek olvasni kicsit mas forrasokat is. Pl. mindenki altal objektiv forrasnak tekintheto wikipedian fent van az iszlam osszes hoditasa es hadjarata Mohamedtol kezdve az osszes kalifa esatobbi. Nincs meg egy ennyire agressziven terjeszkedo eroszakos vallas a vilagon, mint az iszlam.

2015. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ekkora butasagot hogy lehet leirni? Foleg magyaroknak, akik evszazadokon at sajat borukon tapasztaltak a turbanosok fegyveres dzsihadjait? Onkent tertek at?"


Egyikünk tényleg nincs képbe :) Kevered a szezont a fazonnal. Senki sem mondta hogy nem volt Magyarországon török hódítás, de ezt nem azért tették hogy mindenkit erőszakkal az iszlámra kényszerítsenek. Többszáz évük volt rá hogy mindenkit áttérítsenek, de mégsem tették. Egész Kelet-Európa keresztény maradt kivéve a bosnyákok és az albánok. Javaslom előbb gondolkozz után írj :)


"mindenki altal objektiv forrasnak tekintheto wikipedian fent van az iszlam osszes hoditasa es hadjarata"


Minden nagyobb állam, birodalom hódított. Még Magyarország is. Szerinted a Kárpát-Medence lakatlan volt mikor a magyarok megérkeztek? Az arabok és a törökök is azt tették mint minden más birodalom, hódítottak de közben nem irtottak ki más népeket és vallásszabadság volt. Mondanál nekem egy olyan népet akit erőszakkal térítettek az iszlámra?

2015. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az a ciki, kedves huszonnégyes, hogy ezt el is hiszed.
2015. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

"Az a ciki, kedves huszonnégyes, hogy ezt el is hiszed."


Szerintem meg az a ciki hogy valaki úgy jön ide okoskodni hogy még a történelmet sem ismeri az iszlámról meg fogalmuk sincs.

2015. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!