Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt J. T elmondanátok,...

Tisztelt J. T elmondanátok, hogy az ami az alábbi képen látható mi az és mikor lesz forgalomba hozva ha az amire gondolok?

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2015. dec. 18. 17:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
"csúnya dolgokat tesznek" de aranyos vagy! :D tehát te azt állítód, hogy az egy hamisítvány? Nem kell profinak lenned ahhoz,hogy észre vedd a kép eredetiségét,tehát szó sincs ott semmiféle hamisítványról, ezt csak te magyarázod bele mert szerintem nem igazán vagy őszinte. De mindegy te tudod, hogy hová akarsz tartozni.
2015. dec. 19. 11:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem baj mit mondott, nyomtam egy zöldet Zitusnak. Ő legalább válaszolt, úgy ahogy tudott. Ilyeneken gondolkodom: Zitus nem egy mai csaj, és az 50-60 év alatt berögződött (esetleg hibás) szemléletet, plusz a Jt. tanokat nem olyan könnyű kiheverni. Hiába írom én a fotelból, hogy az úgy nem jó, attól ő nem fog megváltozni. Ezt bízzuk Istenre. Volt egy kérdés, hogy hova lettek az eddig igen aktív tanúk. Nem sokan válaszoltak. Ezt gondolom én: Zitus velünk jókat szexel, a többiek meg kimaradnak. Még ha óraszámokért, vagy hűségpontokért csinálja is. Ő legalább akar, csinál, még ha rosszul is.

De pl. Katyban csalódtam, mert ő a háttérből nézelődik, de nem szól. Ez olyan sunyi dolog szerintem. Pedig beszélhettünk volna ezo-s dolgokról. Én se vagyok jó ember, de nem is ez számít.

2015. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Katyben csalódtam...."


Ő is csalódott az emberekben, bár továbbra is szereti őket, és keresi az arra méltókat, akinek vagy akikkel beszélgethet Isten üzenetéről, szándékáról.


Azért sunyi, mert nem akarja kitenni magát egyes emberek megalázó vájkálásának?

Továbbra is aktív tagja Isten szolgálatának, sőt, férjhez ment egy kedves testvérhez, és boldogan szolgálnak és élnek, jobbra fordult az élete, bár a nehézségek maradtak. Ketten könnyebben viszik a terhet.

2015. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A sunyiságot arra értettem, hogy itt nézelődik, én kérdeztem az ezos dologról és nem válaszol. Nézeget és bújkál, kezet foghat az Erdei Marival a contech-ből.
2015. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!