Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándornak mennyi pénze...

Németh Sándornak mennyi pénze van és hogy jött neki össze ez a szektás biznisz?

Figyelt kérdés
Nem semmi, amit az a faszi felépített magának. Igazán irigylem őt.
2015. dec. 20. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Az ilyen embereket NEM szabad irigyelni!


Mit ír a Biblia?


„-Egy valami hiányzik még neked: add el mindenedet, amid van, oszd szét a szegényeknek, és kincsed lesz a mennyben; azután jöjj, és kövess engem!

Ennek hallatára az nagyon elszomorodott, mert igen gazdag volt.

Amikor Jézus látta, hogy elszomorodott, így szólt: -Milyen nehezen jutnak Isten országába azok, akik gazdagok!

Mert könnyebb a tevének a tű fokán átmenni, mint a gazdagnak bejutni Isten országába.” (Lk 18:22-25)


Nagyon jó ez a videó is ezzel kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=bJoId1f4f3M

2015. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy jött neki? Hát jól jött neki! :D
2015. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindentol fuggetlenul: Mi akadalyoz, hogy te is meggazdagodj, mint o?
2015. dec. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ki az Isten és Sátán közül aki az földi javakat, pénz, pompa,"hatalom", fontosnak tartja és a híveit is eképpen formálja? Szerintem a válasz egyértelmű és az előttem szóló Biblia idézete meg nagyon jó, és sok tanúság van Krisztus példázatában.
2015. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neki személyesen nem olyan sok, az a durva a fickóban, hogy komolyan veszi amit csinál legalábbis részben, nem arról van szó, hogy röhög a markába, ő tényleg egy diktátor
2015. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

# 3


"Mi akadalyoz, hogy te is meggazdagodj, mint o?"


A törvénytisztelő magatartás, a becsületes adózás, a precíz elszámolás az adományokkal az adakozók felé, egyszóval csupa olyan dolog, ami minden becsületes embert akadályozni szokott a hirtelen meggazdagodásban. Na meg a politikai hátszél hiánya.

2015. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Roland G. ***** válasza:

Ő is a semmiből kezdete.

Csináld utána:fogj egy mikrofont és próbáld meg!

Az,hogy valaki gazdag,még nem jelenti azt,hogy nem mehet be Isten országába.A fenti idézet mellett van más is a Bibliában.Arimathiai Józseftől nem kérte Jézus,hogy adja el minden vagyonát,mégis az ő követője volt és ráadásul gazdag is.


Mennyi pénze van?Szerintem ez magányügy,de valószínű,hogy sokkal több,mint amire gondolsz!

Nem az számít,hogy kinek mennyi van,hanem hogy hogyan szerezte!Egyenlőre nem derült ki,hogy törvénytelen módon szerezte volna,ha kiderül,akkor lehet vádaskodni.Az,hogy az óda járók adakoznak,az egy dolog,mindenkinek megvan rá a szabadsága,hogy adjon vagy ne.

Peace! :)

2015. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek napi megélhetési gondjai, az biztos. Nem volt ez mindig így. Azt azonban nem tudom, honnan vette itt bárki, hogy gazdag, függetlenül attól, hogyha az lenne is, az nem volna bűn. Az irigység azonban az, nem is kicsi, és messze nem ártatlan.
2015. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kerdezo!


Ahhoz mit szolsz,hogy ezt Isten maskepp gondolja mint te !!!

2015. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!