Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehovatanui a "teokratikus...

Jehovatanui a "teokratikus hadviselést", " Valótlant mondani Isten ellenségeinek nem tekinthető hazugságnak, mivel hadiállapot van Isten serege (JT) és Sátán (a világ többi része) között" hogyan egyeztetik össze Jézus tanitásával?

Figyelt kérdés

31Jézus a benne hívő zsidókhoz fordult: "Ha kitartotok tanításomban, valóban tanítványaim lesztek, 32megismeritek az igazságot, és az igazság szabaddá tesz benneteket."

Jn 8,32

[link]


2010. márc. 24. 22:48
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Were the Early Christians Jehovah’s Witnesses?

[link]

[link]

2010. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

"Érzelmi zsarolás alatt azt értettem, hogy a JT-k feltették magukban, hogy az ő szervezetük tökéletes, és bárki fogalmaz meg velük szemben kritikát, azt mind lesöprik,"


"Képzeld", nem tökéletes! És ezzel meg cáfoltam minden ellenünk irányuló kritikát.


Nem kell ahhoz Tanúnak lenni, hogy az ember az orránál tovább lásson, és sokan jól látják még kívülállókként is, hogy azok az ismerethiányból, vagy rosszindulatból érkező vádak, melyekkel sokszor a Tanúkat illetik, abszolút hülyeségek.

2010. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Oké, és azért, mert van akik valóban hülyeségekkel vádolják meg a JT-ket (pl. tapizóest), ez érv arra, hogy minden kritikát ekként kezeljenek? Mint hitehagyottak meg sátánterjesztette bla bla bla mendemondákat?

Ez kb. olyan mintha a bíróságon azzal védekeznél, hogy azért nem én követtem el a lopást, mert tavaly hamisan vádoltak meg emberöléssel.

2010. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!