Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha megjelenne nekem vmilyen...

Ha megjelenne nekem vmilyen formában az ördög, akkor legalább tudnám, hogy valószínű létezik Isten is. Más is így gondolja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem következne belőle, hogy létezik. Az sem, hogy igazat beszél.
2016. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért tenne ilyet? Ha megjelenne akkor tudnád hogy létezik. Neki az a legjobb ha azt hiszed csak mese az egész.
2016. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez lenne az ok hogy elhidd Isten létezését, hát...


Egyébként nem javaslom hogy ilyen megtörténjen...

s ahogy valaki írta, nem fog bemutatkozni....

2016. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az ördög az, és nem valami földönkívüli civilizáció küldötte, aki azért választotta ezt az álcát, mert ez már megvan az emberek képzeletében?
2016. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Shamash ***** válasza:

#4

Éppen mostanában megy a SyFy csatornán a "Gyermekkor vége" c. sorozat, amelyet Arthur C. Clarke regénye nyomán készítettek, és egy földönkívüli civilizációról szól, aki alattomos módon elpusztítja az emberiséget, és mellesleg vörös, patás és szárnyas és szarvas ördög-lények.


Kérdező: az ördög minden nap megjelenik neked különböző formában és kísértések formájában, csak te nem veszed észre.

2016. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne kívánd magadnak...
2016. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma megjelent...kaptam egy E-Mailt, amiben nagyon rossz hír volt benne
2016. jan. 22. 03:48
 8/9 Flogeir ***** válasza:
100%

Szerinted miért pazarolná az energiát a sátán valakire, aki nem hisz Istenben? Téged már leigazolt a kispadra, van elég embere, akit a kezdőcsapatban kiállítson+teljes cseresor, úgyhogy ne reméld, hogy külön személyre szabott instrukciókkal ismertetne meg téged a taktikáját illetően... ;) Ha találkozik is veled, akkor azt nyugodtan úgy képzeld el, mint egy sármos/vonzó férfit/nőt, aki biztatóan megveregeti a válad, és azt mondja "totál igazad van kispajtás, nincs Isten".

Az is jópofa, hogy még ha maga az ördöggel találkoznál is, akkor is csak azt tudnád, hogy Isten "valószínűleg" létezik... Nem félsz te egy kicsit attól az eshetőségtől a lelked mélyén, hogy létezik?

2016. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, az ördög valószínűleg álruhában jelenne meg neked.

Ennél sokkal jobb, ha maga Jézus Krisztus jelenik meg neked!

2017. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!