Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúihoz szól a kérdése...

Jehova tanúihoz szól a kérdésem: gyerekkoromban volt Isten közeli élményem, honnan tudom, hogy tényleg az volt-e?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi volt,hogy gyerekként is éreztem,hogy van egy felsőbb erő. Volt hogy kértem is tanácsot segítséget, de akkor még nem sok minden tudtam. Bár ezt így fura lehet leírni, de emlékszem olyanra amikor ovis voltam és kétségbeesetten kértem segítséget. Annyit még tudni kell,hogy hátrányos szociális környezetben nőttem fel.

Majd később hallottam Istenről, akkor szembesültem vele,hogy mégis csak jó volt a megérzésem vagy nem tudom minek nevezzem.

Szóval egyszer történt olyan,hogy átlátszó alakban megjelent egy nő (a későbbi elmondásom alapján Máriára hasonlított) majd egy férfi (talán Jézus) és kérdéseket tettek fel, a hittel kapcsolatban. Viszont nem láttam őket tisztán.



2016. márc. 1. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Jehova Tanúi nem hisznek ezekben a dolgokban. Ők azt állítják hogy ez Sátán műve. Minden napjainkban átélt jelenés a Sátán műve hogy megtévessze az embereket!!! Ugyanis a Biblia határozottan kijelenti hogy semmiféle természetfeletti erővel, szellemidézéssel, halottakkal és spirituális dologgal tilos foglalkozni!!!! A megtévesztés azért kell hogy minél több ilyen élményhez jutás után az ember a spiritualitás felé kezdjen el fordulni! Na és akkor jön el Sátán ideje, amikor már jó mélyen beleásod magad a szellemvilágba és ezekbe a természetfeletti dolgokba....
2016. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a jehovisták semmiféle ilyesmiben nem hisznek, ha Jézus állna előttük és nyújtaná nekik a kezét, őt is kiközösítenék, mert hamis tanítást és hamis szellemet kapnak.
2016. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második,mégis miből gondolod,hogy hamis tanításokat követnek?
2016. márc. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!