Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Megvilágosodtam. Ez alatt...

Megvilágosodtam. Ez alatt aztt értem, hogy a folyamatos belső és külső konfliktusok, valamint a szüntelen gondolatáramlás véget ért. Mit javasoltok, mit kezdjek az új életemmel. Miben lehetek jó, kikhez fordulhatok, akik ezt tisztelik?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 2. 07:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

"A kérdező kommentje:


Ti eddig mind hülyék vagytok. Szégyelni való buta emberek. Értelmes választ szeretnék"

.

Alapvetően ezzel bizonyítod önmagadnak is hazudást, mert megvilágosult ember nem így nyilvánul meg!

Az pedig, hogy te szégyelsz engem/minket, nekem/nekünk kitüntetés és megnyugvás, hogy nem tekintesz magadhoz hasonlónak!

2016. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 piriiiii ***** válasza:
100%

Ha megvilágosodtál, miért a gyken kérdezel?

Nem...

... ha megvilágosodtál, miért kérdezel?

2016. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ti eddig mind hülyék vagytok. Szégyelni való buta emberek. Értelmes választ szeretnék"


Majd ha értelmes lesz a kérdés egy értelmes embertől. De még nem jutottál el erre a szintre.

2016. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
legyél fideszes!
2016. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Roland G. ***** válasza:
83%

"Ti eddig mind hülyék vagytok. Szégyelni való buta emberek. Értelmes választ szeretnék"


Szép kis megvilágosodás,brávóóóóóó!

Ha megvilágosodtál,akkor te világosíts fel embereket,ne a gyakorin kérdezgess.Itt mindenki "sötét"valszeg. :)

2016. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%

"a szüntelen gondolatáramlás véget ért"


Leállt az agyműködés?

2016. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Ti eddig mind hülyék vagytok. Szégyelni való buta emberek. Értelmes választ szeretnék"


Gondold át még egyszer ezt a megvilágosodást:D:D

Ha komolyan akarom venni a kérdésed,mert elhiszem,hogy tényleg megvilágosodtál,a válaszom:Hogy miben lehetsz jó,azt csak te tudhatod,ha pedig valóban megvilágosodtál,tudni fogod,hogy jönni fognak azok az emberek,akik elfogadnak,és tisztelnek.Csak figyelni kell őket.

2016. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha megvilágosodtál, akkor nem vágysz senki tiszteletére és elismerésére. A közeledben élő emberek sorsát a szíveden viseled, és igyekszel nekik minden tőled telhető módon anyagi és lelki értelemben segíteni.
2016. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hogy érted azt,hogy megvilágosodtál??Miben hiszel vagy,hogy világosodtál meg?Megpróbálhatok segíteni ha elmagyarázod.
2016. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!