Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen rendszerességgel...

Milyen rendszerességgel imádkoztok? Munkaidő alatt hogyan oldjátok meg, hogy folyamatos legyen a kapcsolatok Istennel?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Isten a főnököm, egy irodában ülünk, úgyhogy folyamatos a kapcsolatunk.
2016. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az eddigi állásomban megálltam minden 10 percben imádkozni.

Talán azért rugtak ki onnan ?? Nem is tudom

2016. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
elég szomorúan olvasom a válaszokat, amiért a kérdésnek komolytalanságot tulajdonítanak.
2016. febr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én muszlim vagyok, a munkám pedig imaszőnyegek kopásállóságának a tesztelése.
2016. febr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
#4 Mit is várhatnánk egy JT-től, mint hogy ne értse a viccet és szomorú legyen?
2016. febr. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Az Isten akihez imádkozol és akitől válaszokat vársz az te vagy. A mindenség az Isten aminek te is részese vagyis ugyanúgy befolyásolhatod a világot mint isten/jehova/jah/shiva/cthulhu/allah vagy bármilyen kitalált entitás.
2016. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Én megoldom azzal, hogy nem imádkozom.
2016. febr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlenül szóban imádkozni ahhoz, hogy folyamatos kapcsolatban legyél Istennel. A nonverbális kommunikáció Istennel is remekül működik :)))


Mindazonáltal a Jézus-ima pont azért van, hogy majdnem minden élethelyzeten lehet mondani. Egyedül, ha másokkal kommunikál az ember, vagy szöveget ír, olvas, fordít, akkor ez nem javallott. (Bár azért vannak "vérprofik" akik még ilyen tevékenység közben is képesek rá.)

2016. febr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem kreatív a munkám és a hobbim is, ha pedig nagyon belemerülök, az felér az Istenkapcsolattal. Akkor Isten és én egyek vagyunk, a munka meg eredményes és örömteli. Persze nem mindig sikerül igazán elmélyülni benne, főleg ha csak rövid idő áll rendelkezésre, vagy eleve frusztráltan állok neki.
2016. febr. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig imádkozni ahhoz, hogy kapcsolatba legyek vele, beszélgetni is sokat kell. De ő pontosan tudja, hogy mennyire vagy leterhelve a munkád során, nem fog lehetetlent kérni.
2016. febr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!