Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehet megtalálni a...

KZitus kérdése:

Hogyan lehet megtalálni a Máté 7:13,14-ben leírt "keskeny utat"?

Figyelt kérdés

Honnan ismerheti fel valaki, hogy azon jár?

Van valamilyen bibliai támpont?



2016. ápr. 11. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ha valaki elfogadta Jézust megváltójaként, és Isten szavai szerinti életet él, megtalálta azt az utat amelyre Krisztus vezetni akart :)
2016. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha beírom a google-ba a kérdést, akkor ki fogja dobni az aktuális őrtorony folyóiratot? Ez a heti térítésbe tartozik vagy a napiba?


Neked mit jelent? Szerinted ez a keskeny út, hogy őrtoronyból származó kérdést teszel fel, majd jön pár másik jehovista, akik bemásolják azt, amit az őrtorony leírt válasznak, és akkor tökre örültök magatoknak?

2016. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

épp akartam írni, hogy vigyázz mert egyszer én is kieírtam kb ezt a kérdést erre privátban elkezdtek bombázni a jt-k ,hogy az őrtorony a keskeny út, erre... erre... erre... ki írja ki a kérdést? XDXDXD


nemsokára felnyitok egy konzervet nem csodálkoznék ha abban is lenne valami őrtorony szóróanyag

2016. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első, osztom a véleményedet.

De az utánad válaszzolók(2,3) is azt gondolják magukról, hogy ott járnak, hiszen erről írtak:-)

2016. ápr. 11. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
No, csak nem igazat írtam? Fáj? Gondolom már nem érzed, mert neked ez a természetes, amit írtam. Ez mindenki szemében szánalmas, amit műveltek. Kíváncsi lennék, hogy Jézus mikor tett ilyet. Meg tudod mutatni? Mert ha utánozzátok Jézust, akkor ennek is kell legyen bibliai alapja.
2016. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, úgy, hogy az ember elfogadja Krisztust a megváltójának, és azt az életét éli, amit Krisztus is élt, Isten dicsőségére. Úgy lehet felismerni, hogy valami azon jár, hogy életében rendkívül pozitív hatással van a környezetére, az emberekhez lojális, kedves, megbocsájtó, kitartó, bátor, szelíd, és a szeretet cselekvő. Amikor egy ember vagy egy csoport Istent követi, akkor a követői nem okoznak megbotránkoztatást, félelmet, kitaszítottságot, és semmiképpen sem válnak közömbösség a legrosszabbat tevő emberek felé sem. És a legfontosabb, hogy csakis olyan szervezet az igaz képviselője Istennek, aki egyáltalán nem hangoztatja azt, hogy ők maguk a beteljesedett pozitív prófécia a Bibliában. Hiszen emberek mondják ezt és nem az Isten.
2016. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os:-)

Jó lenne ilyen emberek közelségében élni:-)

2016. ápr. 12. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, akkor térj meg. De előbb adj választ nekem is, hogy hol van a Bibliában az leírva, hogy kimásolsz egy kérdést az őrtoronyból, majd a tesók jönnek, bemásolják az őrtorony válaszát és boldogan pacsiztok egymásnak.
2016. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez a "keskeny út" nem azt jelenti, amivel a hitgyüli, tanúk és más szekták érvelnek: Miszerint azoknak van igaza, akik kevesebben vannak és szembeszállnak a gonosz többségi katolikusokkal.


Ez elsősorban életmódbeli "keskeny utat" jelent.

2016. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az írásod ezen részével egyetértek: "Ez elsősorban életmódbeli "keskeny utat" jelent."


De hogyan lehet megtalálni? Ez volt a kérdés:-)

2016. ápr. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!