Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Baj az, ha bérmáláson nem...

Baj az, ha bérmáláson nem egyberuhában/szoknyában/kosztümben leszek, hanem fekete leggingsben és fehér ingben?

Figyelt kérdés

Szívből gyűlölöm ezeket a "csajos" cuccokat, nagyon nem az én stílusom, kényelmetlenül érezném magam benne, ezért döntöttem a fent említett összeállítás mellett + magas sarkú.

Nekem nem arról szól a bérmálás, milyen csilivili sminkem meg ruhám lesz, meg hogy mennyi pénzt kapok utána, míg az évfolyamtársaim többsége már azt tervezi, mit fog venni a kapott pénzből, ami szerintem szánalmas. Szerintetek?

14/L



2016. ápr. 24. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Istent nem az érdekli, hogy miben leszel.. De én azért leggingsben nem mennék templomba. Nincs egy szép ünneplősebb nadrágod?
2016. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágkosztüm esetleg? Egyébként milyen hosszú szoknyát vennél a leggingsre?
2016. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az ilyen "csajos" dolgokat, de templomba/bérmálásra nem is úgy kell menni, hanem elegánsban. Én fekete nadrágba (nem leggings) és ingben mennék.
2016. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy a templomban akarod mutogatni a csajos idomaidat?

Szerintem ezt hagy meg a plázára meg a strandra. :)

2016. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
* hagyd
2016. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

valahol az utolsó álláspontja is érthető, arról szól ,hogy tiszteletet fejezz ki a többiek felé afelé a közösség felé aminek a része vagy, és amibe így mélyebb beavatást nyersz


a te véleményed is érthető, mert nem akarsz "reprezentálni" ami valóban idegen is lenne a kereszténységtől


szerintem mind a két álláspont helyes és Istennek tetsző, próbáld valamilyen formában szinkronba hozni

2016. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Fekete nadrágot húzz inkább ha nem akarsz szoknyát.
2016. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy régi kérdés de ha még ikvassa valaki... :))) szóval én egy blúzban voltam, egy blézerbe, mert hűvös volt, és egy sötétkék sztreccsesebb nadrágban.
2016. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

*olvassa :D

Amúgy volt egy fiú aki félreértette azt, hogy lehet pirosban/bordóban is menni( tanár arra értette hogy nembaj ha nincs fekete nyakkendője, vagy csak tegyükfel bordó inge van) és piros melegítőnadrág(!!) Piros pulcsiba és piros sportcipőbe ment bérmálkozni. Kicsit sem nézték hülyének.

2016. okt. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!