Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt valaki aki hallott...

Van itt valaki aki hallott mar a Thelema filozofiarendszererol es esetleg követi is?

Figyelt kérdés
Hol talalhatnek olyan embereket akik a Thelemaval es Aleister Crowley műveivel alaposabban foglalkoznak es esetleg A.C követői?

2016. ápr. 30. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a facebookon.
2016. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Hallottam róluk.

De nem érdemes ezekkel foglalkozni, mert sokan megbolondultak ezek miatt.

2016. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reméltem olyan valaki ír aki követi a Thelemat. En meg nem hallottam egy emberrol sem aki emiatt bolondult volna meg. A Facebookon mar rákerestem csak reméltem hogy ezen az oldalon is van koveto. Amugy erdemes tanulmányozni a Thelemat es elolvasni Aleister Crowley műveit. A Himnusz Luciferhez című verse nagyon tetszik.
2016. máj. 3. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én olvastam Crowleyt, de nem fogott meg. Vagy nem szólt éppen semmiről, vagy ha említésre méltó dolgot tárgyalt, akkor azt már másoktól sokkal jobb tálalásban is olvastam.


Ami tényleg elismerésre méltó műve, az a Tarot-kártyája, de azzal meg az a baj, hogy Marguerite Frieda Harris alkotása, AC csak a nevét adta hozzá.


Tehát nem csodálkozom azon, hogy nem hemzsegnek a thelemások és a Crowley-követők, sem itt a gyakorin, sem általában a nagyvilágban. :)

2016. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!