Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúk, ti is ünneplitek...

Jehova Tanúk, ti is ünneplitek az anyák napját?

Figyelt kérdés
Sziasztok, érdekelne, hogy a tanúk is felköszöntik ilyenkor az édesanyjukat, vagy ez is "Biblia" ellenes pogány hagyománynak számít? Amúgy jó reggelt mindenkinek :)
2016. máj. 1. 03:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, remélem nektek is olyan szépen telik ez a nap, mint nekem, édesanyám nagy örömmel fogadta a neki szánt virágokat tudván, hogy bár az év minden napján szeretjük egymást, és családtagjainkat, de van egy nap amikor külön is kiemelhetem, hogy mennyire is fontos az ő szerepe az életemben. Remélem minden társam, hasonlóan érez az anyukája iránt, de ebben biztos vagyok.
2016. máj. 1. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Én azt értem hogy nem csak egy napon lehet kinyilvánítani hogy törődünk édesanyánkkal, hogy szeretjük. Az év bármely napján lehet ezt gyakorolni.

De legyen oly szíves válaszoljon már egy Tanú erre, hogyha én éppen ezen a napon is viszek virágot és ajándékot neki, és mondom hogy szeretem, ami szeretet ellen ugye nincs törvény! És amit az év bármely, ismétlem bármely napján kinyilváníthatok.

Függetlenül attól hogy anyák napja, karácsony, augusztus 20, név/születésnap vagy mindenszentek van.

Akkor mi a helyzet? Az ember rosszat tenne csak mert szeretet és tisztelet van benne?

Csak mert azt mondom hogy nem ezek a napok határozzák meg hogy mikor szerethet és mikor tilos szeretnie az embernek?

2016. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Egy szavas válasz?


Akkor a válaszom Nem, nem ünnepeljük.

A többit pedig azért írtam, hogy miért nem, és nem azért mert mellé beszélek, vagy nem szeretnék válaszolni.

De bocsánat.

2016. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szp72 ***** válasza:
0%

Nem értem miért baj, ha valaki nem ünnepli az anyák napját, de egyébként szereti az anyját.


Mondjuk azt sem, hogy miért baj ha viszont valaki megünnepli.


"Kerüld azonban az oktalan kérdéseket, a nemzetségtörténeket, a veszekedéseket s a törvényről szóló vitákat, mert haszontalanok és hiábavalók." (Tit 3,9)

2016. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vitatkozásképp senkivel sem, de én mindennap szeretem anyámat, és nem kötöm egy bizonyos naphoz, hogy meglepjem mondjuk ajándékkal :D
2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!