Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktatok böjtölni és nyelveke...

Szoktatok böjtölni és nyelveken imádkozni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 08:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szoktam böjtölni és shellámákákláminosszskrubáááeeelll.
2016. máj. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Aki azt hiszi, hogy a nyelveken szóláshoz bármiféle módosult tudatállapotra van szükség, az rosszul tudja. Bárki, aki tud nyelveken szólni, az bármikor és bármeddig képes nyelveken szólni, amikor és ameddig csak akar, és ebben a tevékenységben a tudat egyáltalán nem is vesz részt, ezért közben végezheti a napi tevékenységét, mert különösebb figyelmet sem igényel.


Módosult tudatállapotra azoknak van szükségük, akik nem az ajtón akarnak kapcsolatba kerülni Istennel, hanem bármilyen más módon. Az ajtó Jézus Krisztus. A Benne hívő emberek hite hitelességének második jele a Márk 16,17 szerint az, hogy nyelveken szólnak. Persze ez nem jelenti azt, hogy aki nem szól, és soha nem is szólt nyelveken, annak nem valódi a hite, de azt igenis jelenti, hogy ezt a saját szaván kívül semmi nem igazolja a külvilág felé, ha a másik négy jelből sem jelenik meg legalább az egyik az életében. A nyelveken szólás éppen ezért jel a külvilág számára (1Kor 14,21-22).

2016. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Böjtölni szoktam, de a nyelveken szólást nem kaptam meg.
2016. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szoktam böjtölni, és három érthető emberei nyelven szoktam imádkozni.

Sakarabalórizni nem szoktam.

2016. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
* emberi
2016. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam nyelveken beszélni. Azért,mert akkor tudom a legjobban átadni magam Istennek. Hisz csak ő tudja egyedül,hogy mit mondok és hogy miért imádkozok. Ezért Isten akaratával válok egyenlővé. Persze szoktam nem nyelveken is imádkozni,de akkor csak hálát adni szoktam és a szellemi fegyvereket felvenni!:)
2016. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyszerű, hogy van véleményed, elégedetlen barátom! De vajon vannak bibliai érveid is amellé, hogy megtalálod a piros gombot, vagy nem igazán szoktál foglalkozni ilyesmivel, csak simán lerúgod, ha mást mond valaki, mint amit hallani szeretnél? Ezelőtt negyven éve még én is így érveltem. Kicsit primitív, de látványos.
2016. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves tizenhatodik, nem neked szólt az előző beírás.
2016. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!