Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem vagyok képes jól...

Miért nem vagyok képes jól érezni magam mint sok fiatal ilyen közösségekben? 22/F

Figyelt kérdés
Olyan jó látni és videókat nézni, ahol mindenféle találkozókon táncolnak, énekelnek boldogan, de én nem tudok ennyire primitíven és bután gondolkodni mint ők. Néha úgy érzem jó lett volna ha valami kolostorban apácák neveltek volna fel elzárva a külvilágtól és semmi gondom nem lenne, elimádkoznék, áradna belőlem az az egyszerűség és csupán vidáman élnék.
2016. máj. 13. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Világítótorony-őr OKJ-s nem tudod hol indul?
2016. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem a saját magunk örömét kell keresnünk hanem mások hitét erősíteni. Szeresd felebarátodat mint önmagadat.
2016. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Szeretem én, csak nem ilyen mögöttes tartalmakat meg mendemondákat keresek mindenben, hanem tényeket. De mondom én örülnék a legjobban ha nem ilyen lennék.
2016. máj. 13. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa.
2016. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

97. Gal 6,3

Mert ha valaki azt véli, hogy ő valami, holott semmi, önmagát csalja meg.

2016. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Isten a világ bolondjait, nemteleneit, megvetettjeit, senkijeit és szegényeit választotta ki, hogy megszégyenítse a bölcseket, a nemeseket, a celebeket, a valakiket és a gazdagokat. Ebben az is benne van, hogy Isten nem hagyja meg őket abban az állapotukban, ahogy rájuk talált, hanem felemeli őket, hogy alkalmassá váljanak arra, hogy megszégyenítsék azokat az embereket, akik méltóságukon alulinak tartották, hogy Isten előtt megalázkodjanak. Vagyis a felfelé vezető út a porban kezdődik, a porba vezető út pedig valami magasztos talapzaton. Amikor az ember választ, hogy hogyan viszonyuljon Istenhez, akkor dönt a tényleges jövőjéről.


Ezért bölcs dolog átgondolni az életünket, és nem elhamarkodottan dönteni. Huszonkét évesen egyáltalán nem késő még egy kört tenni, és átgondolni a dolgokat, hogy hogyan tovább. A kérdésednél jobb kérdés az, hogy azok, akiket látsz, hogyan képesek felszabadultan örülni, táncolni és énekelni úgy, hogy sem drogok, sem alkohol hatása alatt nem állnak, és nem gyötrik őket a világi embereket mardosó gondolatok? Ők is úgy kezdték, mint te. Ha ezt megérted, akkor nem vagy reménytelen eset. A kérdés, hogy ők hogyan változtak meg. Az ő problémájukra kapott megoldás a tiedet is megoldja.

2016. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerűen vannak olyan emberek mint te, de aki nem ilyen nanak is vannak ilyen időszakati ,ez természetes, bizonyos hajlamokkal születünk ,van ak ia nagy társaságot kedveli a tömeget, van aki jobban szeret a saját kis világába a baráti körével lenni
2016. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Honnét szedted, hogy valami baj van veled? Ki mondta, hogy össze kell magad hasonlítani másokkal? Egyébként is ezek a szeánszok többnyire arról szólnak, hogy valami business "lelkész" feszültséget kelt bennük, aztán egy ugrabugrálással feloldják azt. Mindkettő kihagyható. Ezek nélkül is jól érezheted magad!

2016. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Inkviziciós detektív ***** válasza:
Latod-latod, amit Te primitiv es buta gondolkodasnak nevezel, azt David amikor teljes erejebol tancolt Izrael nepe elott megalazkodasnak nevezte. Minel tobbre tartja magat az ember, annal nehezebben tud onfeledten orulni tomegrendezvenyen.
2016. máj. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Komlós Henrietta ***** válasza:

Az, hogy jól tudod-e érezni magad, attól függ, hogy megtalálod-e önmagadat. Teljesen mindegy, hogy ateista vagy-e, vagy pedig hívő, légy tisztában vele, hogy a világ hatalmas, telis-tele lehetőségekkel. Soha ne tagadd meg önmagadat! Ne a gondolkodásmódodon változtass, hanem inkább azon gondolkozz, mit hozhatsz ki magadból. Én úgy tudom, a Biblia azt írja, hogy Isten mindenkié. Mindenkit más tulajdonságokkal áldott meg.


Egy ismerősöm például papnak készült, csak nem tudott énekelni, így misét sem tarthatott. (Amolyan bár hangja volt - bár ne hallanád) Viszont hihetetlen lendülettel tudott beszélni és kapcsolatot teremteni másokkal.


Soha nem végezte el a pap képzőt. Most azzal foglalkozik, hogy árvaházaknak gyűjt adományokat és segít a hátrányos helyzetű fiatalokon Kelet-Magyarországon. Ő megtalálta önmagát. Nem volt hajlandó követni a kliséket, helyette létrehozott valamit, amit igazán nagy lendülettel csinálhat.

2016. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!