Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények miért utálják...

A keresztények miért utálják ennyire a sátánistákat?

Figyelt kérdés
Mindkét fél hozzászólását várom!

2016. máj. 25. 21:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%
Mert szembesítik őket saját hibáikkal, és ezt a keresztények nem tudják elfogadni.
2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 HaEv ***** válasza:

#21 - A főnököm nem keresztény, mégis utálja azokat, akik szembesítik a hibáival... Akkor most ez hogy van?

:)

2016. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Pont ezért. Tök mindegy hogy keresztény vagy-e vagy főnök. Az emberek nem tudják elfogadnia zokat, akik szembesítik őket a hibáikkal, ezért azokat útálják. A főnök a beosztottat, a politikus a népet, a keresztények a sátánistákat, a feministák a férfiakat, és még sorolhatnám. Az ember természete az,m hogy útálattal védekezik, és ezzel igazolva látja önmagát, ahelyett hogy elgondolkodna a kritikán, és annak létrejöttének okán.
2016. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 HaEv ***** válasza:

Nos, és előre is bocsi, de én nem utálom azokat, akik szembesítenek a hibáimmal. Nem mondom, hogy elsőre nem reagálok rosszul, de egy jó ideje nem vagyok hajlandó megbántódni rajta. Eldöntöttem, hogy még ha fájdalmat okoznak is, mert nem érdekli őket, hogy megbántanak, amikor gúnyolódnak stb., azt az energiát, ami a fájdalomban van, felhasználom a változáshoz. Mert vannak hibáim és legtöbbször olyanok, amikből magamtól nem tudok változni - a fájdalom azonban energia és én döntöm el, mire használom. Egyébként ezt úgy tanultam valakitől, szóval nem vagyok zseni meg ilyenek. Csak bevállalom. :9

Nem mondom, hogy nem utálok senkit, de most nem tudnék mondani senkit.... Úristen!!! Velem nagyon nagy baj van! :D

2016. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Azért utálják a keresztények a sátánistákat, mert a keresztényeknek céljuk, hogy az igazság eltörlődjön, és föléje ültessék zsidus krisztust, de a sátánisták az igazságért harcolnak. A keresztények azért sokkalta gyűlölközőbbek, mert rengeteg haragot fojtanak el.


Ha több tudásra vágysz, olvasd el a Spirits of Eridu-t.


ÉLJEN SÁTÁN ATYÁNK!!!

2016. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!