Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Budakalász, Pomáz, Csobánka...

Budakalász, Pomáz, Csobánka környékén van valami görög katolikus ifjúsági szervezet?

Figyelt kérdés

Vagy lehet akár római katolikus is. Egyetemistaként Pomázon fogok lakni augusztustól és az Óbudai Egyetemre fogok járni.


Viszont eléggé vallásos vagyok, szóval szeretnék járni valamiféle ifire, tudtok esetleg valamit? Van esetleg valaki itt onnan?



2016. máj. 27. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindhárom településen van szerb kisebbségi önkormányzat, vannak görög szertartású templomok. Sőt, van ilyen Szentendrén is.

Itt is érdeklődhetsz. [link]

2016. máj. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Görögkatolikus templom Budapesten, a Fő utcában és a Rózsák terén is van.

[link]

2016. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Esetleg valamelyikőtök jár ebbe a templomba? Vagy erre az ifre?


Milyen a légkör az ifin? Mennyire könnyen fogadnak be újakat?

2016. máj. 27. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a régi hívők nem örülnek az újnak,akkor megette a fene az egészet. És református és szerb templom is van Pomázon.
2016. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, nem érted, nem görögkeleti szerb templomról van szó, hanem görögkatolikusról. Nem ugyanaz.

Sajnos nekem már nincsenek meg ezek a kapcsolataim.

2016. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6! Részletekben, de felsoroltam, mind a 4 templomot, ami Pomázon található. A kérdezőt, még a református is érdekelte. és szerintem Jehova tanuinak is van gyülekezet.
2016. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Találtam közben egy ilyet:


[link]


Ha jól látom ökumenikus. Ezt ismeri esetleg valaki? Jár valaki oda?

2016. máj. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!