Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kopogó hangok a szobában, mi ez?

Kopogó hangok a szobában, mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Barátommal ugy aludtunk hogy közben nem raktuk le a telefont és igy vonalba maradt. Másnap pedig mesélte, hogy 0:27-28fele kb 20percen keresztül valami kopogó hangot hallott. Eleinte azt hitte én vagyok, de utana hallotta hogy én szuszogok. Valami magassarkú kopacsolashoz hasonlította, mintha egyhelybe járkált volna és közben a lábával kopogott volna. Utana elindult és a szobába körbe-körbe sétált volna majd megállt es megint egy helybe és igy ment tovább. Próbált felkelteni,de nem keltem fel arra hogy szolongatott. Az ejszaka közepén senki nem volt fent igy nem is maszkalhatott. Kerdeztem anyát, mondta hogy nem jött be a szobába. Nem is vagyok alvajáró.

A kérdésem pedig az lenne, hogy mire gondoltok mi lehet ez?

Előre is köszönöm.



2016. jún. 26. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem besz*rni! A lakás tele van mindenféle zajkeltésre alkalmas eszközökkel, amik a hőmozgás hatására pl. mindenféle zajokat produkálhatnak. Vannak aztán külső zajok, szomszédok is, amiket/akiket nem kalkulálsz be.
2016. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele, de ha headset-en hallotta annak közel kellett lennie a mikrofonhoz ha kint lett volna akkor azt nem hallgatta volna pedig eleg tisztán lehetett. A masik hogy minden ejszaka síri csend van a házban pont most es pont a magassarkú hangjahoz illetve utemekbe mintha setalnanak nem hiszem hogy lehetne se kinti se benti zaj.
2016. jún. 26. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiben biztos lehetsz, hogy nem egy csinos nő sétálgatott körülötted magassarkúban. Ezen túl, már csak abban lehetsz biztos, hogy ezerféle dolog tud hasonló hangokat produkálni. Több információ hiányában ennél pontosabbat nem mondhatsz. Hacsak nem akarsz fantáziálni.
2016. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, Kérdező, most már tényleg csak a Sátán lehetett, ő járkált ott kopogó tűsarkúban. Vigyázz, mert a Sátán mindig a legcsábosabb formában kísért!
2016. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maga a telefon is kelthette a zajt. Nekem egyszer elkezdett úgy berregni, mintha valahol fúrógéppel fúrtak volna. Sem előtte, sem utána nem csinált ilyen zajt.
2016. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!