Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúiról mik a tapaszta...

Roxy333 kérdése:

Jehova tanúiról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kéretik nem megszólni a másik véleményét,épp ez a lényege,hogy saját,személyes tapasztalat legyen,amibe így látatlanban ne lehessen belekötni. A kérdés maga azért fogalmazódott meg bennem,mert évente egyszer szoktak ide is jönni (apósoméknál élek,és ők mesélték),és fel akarok készülni arra az eshetőségre,ha egyszer én nyitok nekik ajtót,kellenek külső vélemények,mit tapasztaltak azok,akiknél már jártak,és beszéltek velük? :)

2016. júl. 21. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Emberek.
2016. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatom szerint rámenősek, van egy felsőbbrendű tudatuk és mindegyik bolond egy kicsit. Van 1-2 jehovista ismerősöm, akiket bírok, de ők se egészen százasok. Egyesek pedig kifejezetten vallási fanatikusok, őket jobb messziről elkerülni.
2016. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A "véleményem" ,mint a kettesé.
2016. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Nics köztük buzeráns, lezbi, nem szidják az Istent nem iszák holt részegre magukat, segitökészek, nem gyülölik egymást nem ütik meg egymást! SZÁLKA GERENDA!
2016. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
És akkor itt van az élő példa a kártékony jehovista felsőbbségtudatra, amiről beszéltem. Ez a példány pedig különösen intelligensnek tűnik az eddigi megnyilvánulásai alapján.:)
2016. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

#5

Nem vagyok Tanu és nem is leszek mert a vallásuk sok tekintetben nem biblikus.

De ismerek jó néhányat közzülök.

2016. júl. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jól ismerem őket. A véleményem, hogy csúnyán becsapott emberek, akiket irányítanak és felhasználnak a vezetőik. Sokuk igaz Isten kereső ember, de vannak köztük bőven (képletesen szólva) robotok is.
2016. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Tapintatlanok, erőszakosak, nehéz őket lerázni. Az nem egy vallás, inkább csak egy szekta.
2016. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Boldog emberek , akiket sokan irigyelnek , mert van egy megalapozott erős hitük és határozott életcéljuk !
2017. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező:Miért nem veszel egy kiadványt a Jt-tol,és olvasd el,és mindenütt alá van támasztva biblia versekkel és ellenőrizd le,hogy biblia szerinti-e.


Ki irsz egy provokatív kérdést,és egy néhány csacsogótol várod a véleményt akik telyesen elvannak tájalodva és csak hülyeséget irnak.


Pld.hogy fonetikusak.

Az fonetikus aki minden magyarázatra a bibliát használja?Ezzel azt mondja,hogy a biblia a fonetikus.

A biblia pedig,nem a "Talpra magyarrol szol",hanem az Isten Szavárol.

Igaz a biblia nem mindenkinek tetszik mert az egész,egy viselkedési szabály,ami a lázangó embereknek ellensége.

Igy nem a bibliával van baj és azzal sem aki azszerint viselkedik,hanem azzal aki nem szereti az Isteni viselkedési szabályt.

2017. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!