Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus ez a zene vajon?...

Katolikus ez a zene vajon? Sajnos nem tudomkideríteni.

Figyelt kérdés
Http://www.youtube.com/hitgyulekezete#p/u/11/eyXVjDyFtAk
2010. ápr. 16. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hüle
2010. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de már ha vki meg sem nyitja a linket, is látja, h benne van, h "hit gyülekezet", valamint a videó feltöltője is "HitGyülekezete" néven szerepel, tehát egyértelműen nem katolikus, ahnem hitgyülis zene.

A hit gyülekezete egyébként egy keresztény és zsidó elemeket fölhasználó szekta.

2010. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
tudja jól ezt a "kérdező", csak unatkozik szegény...
2010. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nem, tényleg nem tudtam,de köszönöm a hozzászólásokat. nekem a zene tetszik, de ha nem katolikus akkor nem is hallgatom meg többször.
2010. ápr. 16. 21:34
 6/19 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy
2010. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Most minek kell cseszegetni? Lehet, h fiatal még, vagy csak mostanában kezdett a vallással foglalkozni, és nem tudta, h mit is takar a "hit gyülekezete", ezért is írtam le, h az egy szekta.Nem volt benne biztos, ezért föltette ide a kérdést, ezért van ez az oldal, vagy nem?!
2010. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Itt találsz te katolikus zenét:

http://www.youtube.com/user/Callixtinus

2010. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21:39 - ha már okosítasz, akkor tedd okosan ! A Hit Gyülekezete egy karizmatikus, teljes evangéliumi keresztény gyülekezet. Nem elemeket használ,hanem a SzentIrást. Üdv.
2010. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért nem akarod többször hallgatni.


Én katolikus vagyok, de azt a zenét, amiben nincs semmi, ami ellentétes lenne a hitemmel, azt nagyon szívesen hallgatom. Miért ne? Ökumenizmusról hallottál már?

Ugyanazt az Istent imádjuk, az ökumenizmus lényege éppen az, hogy észrevegyük, mennyi bennünk a közös. Így ha én egy másik keresztény felekezet tagjával együtt az ő zenéjével (amiben nem szerepel olyan, ami ellenkezik a hitemmel) dicsőítem Istent, arról nekem meggyőződésem, hogy Istennek tetszik.

De kérdezz meg erről egy papot, nem hiszem, hogy mást fog mondani!

2010. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!