Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Itt Magyarországon vannak...

Itt Magyarországon vannak esetleg, akik a vikingek vallását követik? Hogyan gyakorolják?

Figyelt kérdés
Én magam nem vagyok Odinista, de érdekel a dolog.

2016. aug. 6. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szia, van pár ismerősöm akik a viking vallást követik, eszmei szinten leginkább, bizonyos elemeket a társadalmi etikett, és törvények szerint nem lehet büntetlenül gyakorolni, ezért ők csak a megmaradt részleteket tudják gyakorolni, én személyesen az ősi kelta vallást, a druidizmust gyakorlom.
2016. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rambo vezér ***** válasza:
100%
Én😃
2016. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ingwar98 válasza:

Bar regi poszt, gondoltam, hatha segit ha valaszolok. Magyarorszagon tobb kisebb es nagyobb, publikus es inkognito kozosseg is felbukkant mar az elmult evekben, nemelyik csak rovid ideig elt, mig masok a mai napig. En szemely szerint a Magyar Asatru Kozosseg platformjait ajanlanam neked:

- Magyar Asatru Csarnok csoport: [link]

- Magyar Asatru Kozosseg oldal: [link]

- Asatru.hu oldal: [link]

2023. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!