Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csinálnak a lelkek a...

Mit csinálnak a lelkek a Mennyországban? Nem unalmas ott lenni, semmi akció, mindened megvan?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Qrva unalmas itt egyedül.
2016. aug. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

"Földi mennyország":


[link]


:D

2016. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval ülök a felhőn s lopom a wifit tőletek.
2016. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Leültem mellé mer láttam uncsizik ><
2016. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Mondom lélek :)

nem is lenne mivel leülnöd... szép fenékkel sem. :)

2016. aug. 7. 15:54
 6/21 anonim ***** válasza:
34%

Szervusz.


(Prédikátor 9:5, 6) 5 Mert az élők tudják, hogy meghalnak, de a halottak semmit sem tudnak, és nincs többé fizetségük, mert nem emlékeznek rájuk többé, elfeledték őket. 6 Szeretetük, gyűlöletük és féltékenységük is elveszett már, és időtlen időkön át többé nincs részük semmiben sem, ami történik a nap alatt.



semmit nem csinálnak, ugyan is a feltámadás még nem jött el mindenki számára.

Isten a Földre fogja az arra méltókat újra éleszteni, addig "alszanak."


(Lukács 22:28–30) 28 De ti vagytok azok, akik kitartottatok mellettem próbáimban; 29 és szövetséget kötök veletek, mint ahogy az én Atyám szövetséget kötött velem, egy királyságra, 30 hogy egyetek és igyatok az én asztalomnál a királyságomban, és trónokon üljetek, hogy ítéljétek Izrael tizenkét törzsét.


Az égi feltámadásra pedig nem mindenkit választ ki, csak azokat akik kitartanak Jézushoz hasonlóan abban a munkában és önfeláldozó keresztény életben amiben Jézus is élt.

Ők a Föld felett fogna Jézussal együtt vezetést nyújtani a feltámadottaknak illetve az Isten nagy napjának túlélőik felett

(Jelenések 5:9, 10) . . .s véreddel embereket vettél meg az Istennek minden törzsből, nyelvből, népből és nemzetből, 10 és királysággá és papokká tetted őket a mi Istenünknek, és királyokként fognak uralkodni a föld felett.”


Nekik Isten imádatának égi feladatait végzik, nem érnek rá unatkozni.

2016. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

"semmi akció"


Akció van, csak nem olyan mint amilyenre Te gondolsz bizonyos filmek hatására.

Ebből látható, hogy nem ismered sem Istent sem a szándékát, Az angyalok nem unatkoznak. Van dolguk, éjjel nappal szolgálnak

2016. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha nincs seggem vagy valamiféle lélek forma akkor se tudatod se semmid nincs szval nem vagy több, mint levegő alkotóeleme >< szval ne is gondolkodj, hogy uncsi e... Magx beszív valaki téged s kiereszt hátul xD
2016. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Miqel, Adri, befogadtok harmadiknak? Mindjárt jobban szórakoznánk, nem?
2016. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nade több komolyságot hölgyeim!

Itt az örökkévaló a tét :)

2016. aug. 7. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!