Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van-e varázsereje a keresztvíz...

Van-e varázsereje a keresztvíznek?

Figyelt kérdés

Ér-e valamit az a keresztség,amely a megkeresztelt ember hite nélkül,netán akarata ellenére történt?

A keresztelést varázsereje miatt,vagy valamilyen jelképes cselekményként tesszük?

A Biblia tanítása alapján mi a keresztség szertartásának lényege?



2016. aug. 13. 18:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Én emlékszem az enyémre.

1978 Junius 9-én történt.Mind az öten,hitünk vallomására,szabadakaratunkból merítettük hullámsírba régi életünket,és feltámadtunk Krisztusban.

2016. aug. 14. 17:56
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom Te sem hiszed el amit írtál. Hihetetlen szerepet tölt be neked a vallás, amivel nem is lenne gond, de nem szükséges megtéríteni bennünket, köszönjük.
2016. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van varázsereje, de az Old Spice-é nagyobb!
2016. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12. válaszoló!


Ellentétben veled,én azt hiszem,amit leírok.Engem erre neveltek.


Én nem akarok senkit sem megtéríteni,mert az én térítésem igen gyenge hatásfokú,s ezért a térítést ráhagyom Isten Lelkére.Ő, jó munkát képes végezni!

Az én célom,egy általam gyakorolt,és bevált életelv megosztása másokkal.

2016. aug. 15. 03:36
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 12. válaszoló!


Azt gondolom,az én életemben a vallásnak elhanyagolható szerepe van:Helyt ad hitem megvallásának,viszont igen nagy szerepe van az "egyháznak",a hívők közösségének,akik isteni szeretettel vesznek körül,és segítnek Krisztus szeretete gyakorlásában.

2016. aug. 15. 03:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!