Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az lehetséges hogy Istent egy...

Az lehetséges hogy Istent egy másik Isten teremtette?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9. Mind létezik,mivel majdnem mindegyik mellé társul egy vallás. Vagyis egyik sem létezik,de..Érted mit szeretnék mondani.
2016. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Legelőször egy szalamandra és egy pufi körszakállas macska létezett csak.Ők elkezdtek teremtgetni,aztán megteremtették a harmadik Istent,aki annyira örült,hogy megteremtették,hogy átadták neki a teremtés munkáját,mert nagyon lelkes volt.A macska és a szalamandra azóta csak ritkán szólnak bele a világ dolgaiba.

Remélem segített a válaszom.Tudod,először én sem értettem Istent,de ezzel a magyarázattal már sokkal előrébb vagyok.

2016. aug. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az összes istent az IPU teremtette.

Erről már volt szó itt régebben.

Egy gond van csak: általában hálátlan természetűek és nem ismerik el a teremtőjüket. Az IPU viszont jobb indulatú annál, hogy ezért büntesse őket. Másrészt ő nem teremtett embereket, és nem fog nekik magyarázkodni sem.

2016. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az összes embert az UPC futárs.....ja nem nem bírnak ideérni 3 napja..
2016. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!