Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a JT szempontjukat vesszük...

Ha a JT szempontjukat vesszük figyelembe és Mihály arkangyal nevében is imádkozhatunk Istenhez, akkor az se gond ha Abaddonhoz szólunk?

Figyelt kérdés

Mert ha Mihály=Jézus és utána Jézus=Abaddon akkor nem látok semmi próblémát ha a sötétség a pusztító angyalához szólok,nemde?

Legalábbis az Ördögtorony szerínt ez így jön le.

Bevallom,ahogy írtam a fenti mondatot kirázott a hideg még a gondolatjától is.

Kik ezek az emberek akik ezt az ördögi tanítást elhiszik?


Uram Teremtőm óvj meg mindenkit az Őrtorony sötét erőitől!



2016. aug. 22. 10:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
12%

Szervusz


engem is kirázott a hideg attól, amit ide leírtál, hogy mi szerintünk Mihály arkangyal nevébe imádkozz, akihez egyenlőség jelet téve Abaddonhoz imádkozz.


S Te kivagy, hogy ezzel akarsz bennünket összekapcsolni?

Az ilyen lurkók agyament keverése miatt nincs békénk, holott ezt Te alakítottad ki-

2016. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Tisztelt opendoor miért haragszól rám mikor én csak azt írtam amit tőletek tudok? :)


Tőletek tudom,hogy pl Mihály arkangyal =Jézussal,igaz ez vagy tévedek?

Tőletek tudom,hogy Jézus=Abaddonnal,igaz ez vagy tévedek?


Na most ha ez igaz és nem tévedek akkor ebből lehet következtetni azt,hogy mivel mindhárom esetben egy és ugyanaz a személyről van szó nem gond ha bármelyik nevet használunk fel a három közűl az imához,te nem így gondolod?


Ne rám haragudj,és ne belőlem csinálj lurkót meg hazugot hanem abból aki ezt tanítja nektek.

Ne énrám botránkozz meg hanem botránkoztasson meg téged az őrtorony sőtét tanítása.


Milyen érdekes,hogy amikor ezt a tanítást bevezette az őrtorony vakon elfogadtad,de mikor valaki rámutat annak valós értelmére rögtön megy a pofon meg az ítélkezés.


Ti vagytol Isten népe!

De vajon melyik istené?

2016. aug. 22. 12:05
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Kedves Kérdező, olyan szempontból baj, hogy egy démonhoz, mért akarnánk szólni vagy egyáltalán, mért akarunk egy démonnal akárhogyan is szóba elegyedni? Jézus, arra tanított, hogy Istennel foglalkozzunk, és az Ő áldozatát fogadjuk el. :) Jézus Krisztus=Isten, Isten=Jézus Krisztus erről ír bővebben a Biblia, ugyanis az Atya is Isten (1Péter 1:2) Jézus is Isten (János evangéliuma 1:1,14; Rómaiakhoz írt levél 9:5; 1János 5:20) És a Szent Szellem is Isten (1Korintus 3:16; Apostolok cselekedetei 2:1-4; Rómaiakhoz írt levél 8:9) ezeket figyelembe véve bármit is mondjanak a Jehova Tanúi az mind hazugság Jézus angyali mivoltjáról. Egyébként, remek kérdés! :)
2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 KZitus ***** válasza:
25%

Szia


Amit írsz, az lecsó, amelynek nem ismered az összetevőit :-)

2016. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Még annyit, hogy NEM kedves JEhova Tanúja a Szent Szellem NEM Isten tevékeny ereje, ugyanis egy ERŐ nem képes érezni, gondolkodni, és döntést hozni. :) A Szent Szellem mindezekre képes:

Képes elszomorodni: Efézus 4:30

Képes gondolkozni: 1Korintus 2:10

Közbenjár értünk: Rómaiakhoz írt levél 8:26-27

Képes saját akarata szerint döntéseket hozni: 1Korintus 12:7-11

Valamint Ő a Vígasztaló is, amit Jézus megígért: János evangéliuma 14:16,26;15:26

2016. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat: "...amit megígért..." helyett "...AKIT megígért..."-et akartam írni! :)
2016. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kzitus :) látom nagyon viccesen veszed ezt a témát.

Én a helyedbe nem tenném mert azt a "lecsót" az Őrtorony tálalja fel nektek.

Ezt látom,hogy már te is észrevetted csak nem akarod kihányni.

Peddig jobban járnál ha ki dobnád és lehuznád a lotyón!

2016. aug. 22. 15:35
 8/30 A kérdező kommentje:
Kedves #3 köszönöm a választ!:)
2016. aug. 22. 15:42
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Igen, az őrtorony szerint nyugodtan lehet abaddon nevében kérni Istentől.


A Biblia szerint csakis Jézus nevében kérhetünk, aki nem azonos sem Mihály arkangyallal, sel a pokol urával.


Hogy a tanúk mit hisznek a saját tanításukról, az az ő dolguk kérdező, nem kérheted őket számon. Világos a Biblia, aki akarja követi, aki akarja mást követ, ahogy ők is.

2016. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kzitus de azért örülnék ha kifejtenéd,hogy melyik az a rész amivel nem értesz egyet.

Mutass rá a hibára,kérlek!

2016. aug. 22. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!