Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az hogy lehet hogy itt Londonb...

Az hogy lehet hogy itt Londonban jól elvan egymás mellett az ultra-ortodox zsidó és a keményvonalas muzulmán meg mondjuk az ateista bennszülött hipszter?

Figyelt kérdés
...a katolikusok együtt piknikeznek a New-Agesekkel, skinheadet alig látni, Japán pasinak Kínai a nője, stb, stb.

2016. aug. 25. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__771..


saját kérdésem, Mo.-n még egy nemzeti ünnepen is beszólnak egy nemzeti jelkép viseléséért, de régebben még durvábban is beszóltak érte h mivel márc 15-én kokárda volt rajtam akkor piszkos pártszimpatikus vagyok

2016. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek úgy naggyából bejön a számítása, mindenki minden fura etnikum azt akarja legyen állása lakása legyen pénze minél több, kényelmesen lófrálhasson az elképeztő parkokban a szabadnapján éseztmeg is teheti talán kicsit kevés a szórakozási lehetőség.
2016. aug. 26. 13:30
 13/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon királyak a parkok, felnőttek részére használható dolgok is vannak, nem úgy mint nálunk h néhány játszótéri cucc van kitéve a gyerekeknek.

Mondjuk pl a debreceni Nagyerdő már kezdi hozni a színvonalat, már csak néhány felnőtteknek használható edző-szórakoztató dolog kéne bele.

2016. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy létezik az a fajta elidegenedés amire a 65%-os gondol, csak nem Londonban hanem pl Indiában ahol betapossa a tömeg az embereket a vonat alá, Londonban viszont udvariasak az emberek, elnézést kérnek ha kellemetlenséget okoznak, felveszik a gyereknek a leejtett játékát, viszont negatív dolgokkal kevésbé foglalkoznak mint nálunk, az ilyen beszólogatások nem jellemzők hogy: "nézmá milyen nagy az orra, nézmá a másiknak meg nagy a füle!" :D

Egy nagyvárosban olyan sok emberrel lehet találkozni h nagyrészt leszoknak az emberek a negatívumok kereséséről, "olyan vagy amilyen, nincs jelentősége".

2016. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyat halottam hogy a feketék a telepen egymással nagyon ordítoztak, meg ha mész az utcán a külvárosban elég szúrós szemmel nézegetnek...
2016. aug. 27. 17:54
 16/17 anonim ***** válasza:

Vannak persze problémás emberek is, a mi közelünkben románok meg cigányok ordítoztak, nálunk meg a magyarok bömböltették egész nap a teknót. :D

Szúros szemmel nézegetésből viszont nem volt több mint Mo.-on.

2016. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azert, mert Londonban a brit tanulmányi rendszerben nőnek fel. Izraelben van normális oktatás, állitolag kiemelkedoen jol mukodik a kiscsoportos rendszer folyamatos kepessegvizsgalatokkal es fejlesztessel. Semmi baj nincs is az izraeliekkel pl egyetemeken, teljesen jol kijinnek a perzsakkal (rendszeresen osszejarnak, megy a Shalom ma shlumkha? Vissza meg a: Salom, chekhabar?

Iranban pocsek a rendszer de kulonorakkal korrigalnak. Igy az eredmeny ugyanaz ha valaki gazdagadd nyilt elmeju csaladban no fel.

Az arab orszagokkal nagy gáz van. Az általános műveltségük a béka segge alatt (van egy nagyon tanulos kedves lany, latszolag nyilt mindemre, Jordániabol szarmazik es bekozolte h semmit nem tud Izraelrol, az orszagrol amivel tobbszor haboruztak es ami a szomszedjuk.) torzított képet oktatnak nekik (ha oktatnak egyáltalán az iszlám mellett mást is), és alapvetően (europaiakkal haverkodnak) perzsaval zsidoval szinte szoba sem allnak. Ketto kivetelt ismerek tobbszazbol. Egyszer beszelgettem az egyik kivetellel. Ö aranyos, jofej gyerek. Odajott a haverja, bemutatott a kozos ismerosunk, mondta h magyar vagyok, erre az uj faszi megszolalt hogy a kalapja mindent elmond (zsidó vagyok).

Szoval, a valasz: ha egy arab Londonban nő fel, akkor nirmalis oktatast kap es normalis ember lesz. Ha nem, akkor ki lesz mosva az agya es legjobb esetben csak kis deffektjei lesznek mert tonkreteszi az orszaga. A tobbi felsorolt nemzetnek is az a valasza h vagy ertelmisegi csaladban no fel vagy mar ptt szuletett Londonban es pda jart iskolaba.

2017. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!