Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol van Jézus jelenleg és mit...

Hol van Jézus jelenleg és mit csinál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt választ adott a 8-as, nem kellett volna lepontozni.


Jézus követői nem az ariánusok. Az ariánusok ugyanis meghamisítják az Úr Krisztus személyéről szóló igaz tanítást, amelyet a kereszténység az ősegyháztól fogva vall. Ezeknek az embereknek a tevékenységét nem Krisztus támogatja, még akkor sem, ha ezt bebeszélik maguknak, az arianizmus ugyanis nem Istentől van.


Dante

2016. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahol eddig is; az emberi képzeletben.
2016. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Jézus most Királyként uralkodik az égben, és hamarosan elpusztítja Isten összes ellenségét"


Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ez eléggé egy felajzott, ugrásra kész, vérszomjas Jézus képét vetíti elém, nem olyat, amelyet a Bibliából ismertem meg...

2016. aug. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"...megfeszítették, meghalt és eltemették.

Alászállt a poklokra, harmadnapon feltámadt a halottak közül;fölment a mennybe, ott ül a mindenható Atyaisten jobbján;onnan jön el ítélni élőket és holtakat."

2016. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 KZitus ***** válasza:
a 8-as válaszához: Arius (i. sz. 250—336) egy alexandriai pap volt, aki szerint Jézus alárendelt helyzetben van az Atyához képest. A niceai zsinat i. sz. 325-ben elvetette ezt a nézetet.
2016. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 KZitus ***** válasza:

13-as

"...ugrásra kész, vérszomjas Jézus képét vetíti elém, nem olyat, amelyet a Bibliából ismertem meg..."


Olvass kérlek Jézusról a Jelenések könyvében, talán teljesebb lesz a kép róla, és már nem látod majd "felajzottnak", csak igazságos Királynak, aki megteszi azt, amire az Atyja kéri, és amire hatalmat is kapott Tőle...

2016. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 világvége1 ***** válasza:
A pokolban vétkezik.
2020. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!