Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az baj, ha cionista keresztény...

Az baj, ha cionista keresztény vagyok? A hitgyülin kívül van cionista keresztény gyülekezet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 18:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%
Nem ,egy bizonyos mértékig (Itt most a "hit gyülis" mérték alatt értem a határt. Ők azt tanítják ,hogy Jézus Izraelen fog uralkodni ,közbe az "utolsó időkbe" a "rossz oldalra állnak" ,de több ezer megtér közülük ,meg ilyen katyvaszok...) . És van ,egy RK keresztény is lehet cionista. Sőt még egy ortodox keresztény is.
2016. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ui.: Mármint a zsidóság "fog rossz oldalra állni ,de több ezren megtérnek" -szerintük-.
2016. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
*és egy RK keresztény is lehet cionista.
2016. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Szervusz.


Jézus, mit tanított erről?

2016. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
43%

# 1


"Sőt még egy ortodox keresztény is."


Egyáltalán nem igaz! Az ortodox egyház határozottan elutasítja a cionizmust.

Másfelől pedig az izraeli és palesztinai ortodox egyházak napi szinten szenvednek a cionizmustól, majd hülyék lennének támogatni.

2016. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"We categorically reject Christian Zionist doctrines as a false teaching that corrupts the biblical message of love, justice and reconciliation.


We further reject the contemporary alliance of Christian Zionist leaders and organisations with elements in the governments of Israel and the United States that are presently imposing their unilateral pre-emptive borders and domination over Palestine. This inevitably leads to unending cycles of violence that undermine the security of all peoples of the Middle East and the rest of world.


We reject the teachings of Christian Zionism that facilitate and support these policies as they advance racial exclusivity and perpetual war rather than the gospel of universal love, redemption and reconciliation taught by Jesus Christ. Rather than condemn the world to the doom of Armageddon we call upon everyone to liberate themselves from ideologies of militarism and occupation. Instead, let them pursue the healing of the nations!"


[link]

2016. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%

65%:


Ez butaság ,úgy ahogy van. Amitől ők szenvednek az a saját hülyeségük.

2016. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2016. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%

52%


Nem, ők a tehozzád hasonlók hülyeségétől szenvednek. Olvasd már el, amiket linkeltem. Köszi!


Megsúgom neked, hogy napi kapcsolatban vagyok velük (tudod az internet csodákra képes) úgyhogy engem nem tudsz megetetni a cionista propagandáddal. Szívesen adok neked is elérhetőségeket, de ha érdekelne a téma, már magadtól is találtál volna. :)

2016. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Azért szenvednek, mert idióták. Aki akar békében él Izraelben.
2016. aug. 31. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!