Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen egy magyar Romai...

Milyen egy magyar Romai Katolikus vasarnapi Szentmise?

Figyelt kérdés
Meg vagyok keresztelve, de eddig nem jartam templomba. Kulfoldre vetett a sors es ugy gondoltam, talan valtoztatni kene ezen. Gyermekkorom ota nem voltam misen de most csatlakoznek az itteni magyar kozosseghez. Mar nem emlekszem ra, hogy hogyan van ez. Le tudna valaki irni a menetet?

2016. szept. 7. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ, hogy van - e elég pálinka!
2016. szept. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol valami hasznalhatobb valaszra szamitottam.
2016. szept. 7. 07:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt megtalálod:

[link]

2016. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt amit a többiek, amikor letérdelnek térdelj le, amikor fölállnak álljál föl stb. Ha a közös imák és énekek szövegét nem tudod, nem baj. Néhány alkalom és belejössz.


Ha eddig nem jártál templomba, akkor az áldozáshoz ne menjél ki, azt majd a pappal egyeztesd, hogy mi legyen ennek a menete.


A YouTube-on találsz teljes miséket, hosszabbakat, rövidebbeket, megnézheted mi ennek a pontos menete.

2016. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!