Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnapi záróra. Szóval...

Vasárnapi záróra. Szóval hétfőre nem lesz friss pékáru?

Figyelt kérdés

2015.márciustól nem lehet vasárnap nyitva egyetlen bolt sem. Ez igaz?

Mivan a pékséggel? mit fogunk enni? szombati kenyeret, az jó finom ám!



2014. dec. 16. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A pékségek kicsit, azokra úgy tudom nem fog vonatkozni.
2014. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Amit hétfö reggel kapsz pékárut, azt aznap hajnalban készítik a pékek, nem pedig vasárnap. (Jobb, ha megtudod, hogy a pékek hajnali 2 körül kezdik a napot!)
2014. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Szeretem ezt a mentalitást. Aki nem ért veled egyet az óvodás. Legalább indokold meg, vagy oszd meg rejtélyes tudásod ha már ekkora arccal vagy.
2014. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
A pékségek nyitva lesznek délig. Talán el kéne olvasni egy cikket mielőtt fröcsögni kezdenél.
2014. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

NEM lesz. Legfeljebb akkor vehetsz friss pékárút hétfőn, ha munka előtt elmégy a boltba.

Ha lesz is olyan kisbolt, aki kinyit vasárnap, friss kenyeret ott sem fogsz kapni. A pékségek nem fognak szombaton sütni pár száz db kenyeret, mert nem éri meg nekik.

Ha friss kenyeret akarsz hétfőn, akkor süss otthon vasárnap te kenyeret. Legfeljebb nem mégy el a templomba.

2014. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, valahogy én téged így képzellek el. Mennyire találtam el?


https://www.youtube.com/watch?v=wGEIuYxy4Fc

2014. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező a pékek korán kelnek ,és a hétfő hajnal az nem vasárnap . Úgy hogy nyugi lesz kenyered hétfőn is.
2014. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KisHerczeg1 ***** válasza:
0%
A Supermarketek maguk sütik a kenyeret-Vasárnap nem lesz super kenyér- így a kisebb magyar pékségek többet fognak sütögetni-400 négyzetméter alatti(Magyar)boltokban vasárnap is lehet vásárolni-Minden külföldinél hagyott forint estére átváltásra kerü - devizaként távozik a magyar pénzkörforgásból-A forint megy a szemétbe , és ez hiányként jelentkezik, mert ugye kevesebb pénz forog az országban-ezt a hiányt csak kamattal terhelt euroval tudjuk potolni- A kamatokat mi fizetjük meg a közösség pénzén.Éljen
2014. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!