Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A vallások zöme tiltja a...

A vallások zöme tiltja a tetoválásokat, de mégis számtalanul látni felvarrt vallási jelképeket. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Én most filózom a Sma Jiszrael első sorának felrakatásán. Tudom, h tilos lenne, de engem a vallási törvények helyett inkább Istennel való személyes kapcsolatom érdekel.

2016. szept. 9. 15:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, téged az érdekel, hogy más is lássa mekkora vallásos duhaj vagy.
2016. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem jött be, mert abszolút nem látható helyen lenne. Okoska
2016. szept. 9. 16:05
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Tedd meg. Istenre és rád tartozik. Akik pedig törvénykezők (tehát olyannal, mint irigység, gőgösség, lustaság, falánkság, és ilyesmi bűnökkel együtt tudnak élni, de a cigaretta és tetoválás náluk már egyenlő a kiközösítéssel), azokat semmi sem fogja meghatni, ne aggódj.
2016. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem lenne. Minek?

Azt írod az Istennel való személyes kapcsolatod érdekel. Mi köze ehhez bármiféle tetoválásnak is? Talán abban hiszel hogy bármit játszana az ítéletében hogy mennyire tudod a testedet jelképpé alakítani, vagy mi?

2016. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Csakis Istenre és őrá tartozik. Aki szétzabálja az agyát, azt is megszóljátok ugye? Nem a tetoválás mellett, hanem a törvénykezés ellen vagyok.
2016. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves 3as aki 5os is! Latom mar pontoznak is le. Elkepeszto :( Azert szeretnem amugy, mert mindig emlekeztetne, hol a helyem. Tevelyegtem, de ennek mar vege..
2016. szept. 9. 18:36
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

Aki ezért lepontoz, az a saját egóját helyezi előtérbe, pedig ha beleszakad, akkor is csak Istenre és rád tartozik :)


Az Ószövetség egyik igéjével szeretnek az elhízott hájpacnik dobálózni, ami azt írja le, hogy ne vagdossa senki magát halott miatt. Aztán zabálnak tovább és beszélik ki a másikat. Undorító.

2016. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

"Azert szeretnem amugy, mert mindig emlekeztetne, hol a helyem. Tevelyegtem, de ennek mar vege.."

Ehhez csak Istenre van szükséged. Ha magadra akarod varratni, a te dolgod, de ha ennyi az indokod amit írtál, szerintem felesleges.


Az 53%-os válaszolónak pedig üzenném, hogy bár alapból nem lenne rossz amit írtál, de ha mindezt ilyen pöffeszkedő, mások felett ítélkező stílusban teszed, akkor joggal szólnak meg (pontoznak le) érte...

2016. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia, mi a vallásod? Megengedi? Nem félsz attól, hogy ha nem is veszik észre, akkor is szégyellni fogod magad, rossz lelkiismerettel fogsz majd közös istentiszteletre menni, mert bűnt követtél el?


Egyébként:

Testeteket a holt emberért meg ne hasogassátok, se égetéssel magatokat meg ne bélyegezzétek. Én vagyok az Úr.

[link]

2016. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mar nem jarok. A nagy szenteletu kozosseg hatba dofott. :(
2016. szept. 9. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!