Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova Tanúk! Ezt...

Kedves Jehova Tanúk! Ezt mégis mire kellene vélnem?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy Tanú munkatársam, egy fél éve dolgozunk együtt, mindenkivel nagyon kedves, ezért nem tudom mire véljem a felém mutatott viselkedését. Sokszor megölel vagy megfogja a kezem, nagyon érdeklődő, vagy akár megsimogat, láttam már, hogy más munkatárssal is csinálta ezt, de ő viszont házas és anyuka, én pedig független vagyok és vele egyidős. Néha viszont elég csúnyán bánik velem, de ha ezt megjegyzem ő haragszik meg, utána visszavált és simogat vagy megölel. Nem vagyok Tanú, tudja, hogy más a vallásom, mégis ezt csinálja. Nem tudom hova tenni, nem tudom eldönteni, hogy akar valamit, vagy csak szórakozik
2016. aug. 26. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2016. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és 27 éves. Ez miért olyan fontos?
2016. aug. 26. 19:47
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi voltam, mert írtad, hogy női tanúról írtál. Én biztos kikértem volna már magamnak, ha egy azonos nemű ember kezd simogatni, meg ölelgetni.
2016. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Bockes ***** válasza:

" láttam már, hogy más munkatárssal is csinálta ezt,"


pletyizzd meg velük, hátha kiderül vmi

2016. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem! A másik akivel csinálja ő a házas és anyuka is! Aki csinálja 27 éves férfi!!
2016. aug. 26. 19:57
 6/19 anonim ***** válasza:
A férfi kollégákat is ölelgeti és simogatja? Ha nem, akkor egyértelmű a dolog...
2016. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, a férfiakat nem. Nekem nem egyértelmű, hisz mással is csinálja, és néha velem egész csúnyán viselkedik.
2016. aug. 26. 20:20
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát én mint férfi úgy gondolom,hogy ha már símogat és ölelget akkor az nem véletlen és szeríntem tetszel neki.

Hogy a vallása mennyire nézi ezt jó szemmel azt nem tudom,de ha így folytatja akkor sétálj el szépen a királyság teremig és kérdezz meg egy felvigyázót vagy vént,hogy mennyire elfogadott egy ilyen viselkedés és szeríntem ott majd elmagyarázzák neked a továbbiakat. ;)

2016. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Amennyire tudom, nekik nem is szabadna ezt csinálni nem Jehova Tanú lányokkal!
2016. aug. 26. 20:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom hova tenni, nem tudom eldönteni, hogy akar valamit, vagy csak szórakozik"


Ezt szerintem inkább tőle kéne megkérdezned...

2016. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!