Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A híradóban láttam, hogy az...

A híradóban láttam, hogy az emberek már elkezdték venni a karácsonyi ajándékokat. Erről szól a mai karácsony?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
erről
2016. nov. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 KZitus ***** válasza:
25%

Szia


Évről évre megfigyelheted, és hasonlóakat tapasztalhatsz.

2016. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Már az én gyerekkoromban, 25 éve is erről szólt, nem tudom, hol éltél eddig, hogy neked csak idén tűnt fel.
2016. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Itt él köztünk, és évről évre látja ezt. A "kérdés" csupán arról szól, hogy kifejezhesse, mennyivel feljebbvaló ő.
2016. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek arról szól, aki benne lakozik és irányítja.
2016. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, vannak egy páran akik nem adnak és nem kapnak ajándékot, mint például te is. De a mi családunkban szokás az ajándékozás. Sőt szülinapra és névnapra is. Semmi kivetnivalót sem találok benne, ha valaki már most megveszi az ajándékot. Nem mindegy az időpontja a vásárlásnak?
2016. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miert kell ilyen bunkonak lenni? Hogy lehet egy kerdest ennyire felreerteni? Arra celoztam, hogy az advanti idoszaknak a varakozas idoszakanak kellene lennie, amikor lelekben felkeszulunk Krisztus megszuletesere. Ebben az idoszakban tobbet kellene imadkoznunk, vasarnap eljarnunk szentmisere. Miert tunnek el a szep kereszteny szokasok? Miert lett karacsony egy csaknem profan unnep?
2016. nov. 18. 16:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elég régóta nem a vallásról, hanem a vásárlásról szól a karácsony. Minimum pár évtized óta. Neked csak most tűnt fel? :D
2016. nov. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Lehet, hogy fiatalabb vagyok, nem?

2016. nov. 19. 09:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért tűnnek el a szép keresztén, szokások, mert szorul vissza a kereszténység. Várakozz, elmélkedj, járj hajnali misére, a probléma így részedről megoldva, másokat meg hagyj, hogy a saját módjukon ünnepeljenek.
2016. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!