Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki a nagy parázna?

Ki a nagy parázna?

Figyelt kérdés
Jel:17:1-5

2016. nov. 19. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 kzs ***** válasza:
27%
A katolikus egyház.
2016. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy pontosan ki a nagy parázna, azt majd akkor megtudjuk, ha megtörténik Jézus eljövetele, ahogyan a Bibliában le van írva, viszont a mocskolódás, az egészen undorító magasságokba tört az elmúlt napokban. A neoprotestáns egyházak több felekezete is, egész egyszerűen folyamatos sárdobálást eszközölt az ortodox egyházak ellen, leginkább a Katolikus testvérek ellen. Nem tudom mi szükség van arra, főleg, hogy olyan egyházak teszik, amelyeknek rengeteg vaj van a fülük mögött, de úgy tűnik, a gátlásokat levetkőzvén megmutatják az álszent emberek a foga fehérjüket. Igazat kell adnom a valódi Sátánizmus gyakorlóinak, amikor azt nyilatkozták, semmi szükség nincs átkokra, mágiára, bárminemű sötét praktikára, hogy a keresztény embereket Istentől távol tartsák megteszik ezt ők maguk, saját akaratukból, gonoszságukból fakadóan. És teljesen igazuk van, amíg a hit gyülekezetétől kezdve, a jehova tanúkig, az adventistákkal karöltve, és még ide lehet sorolni bármely létező keresztény egyházat egymást szapuljátok, addig azok akik igazi kárt akarnak bennetek a lelki üdvösségetek ellen tenni, a kezüket sem emelik fel, és röhögnek a fotelből, ahogy lelkileg elkárhoztatjátok magatokat. El kellene ezen gondolkozni.
2016. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
70%
A kettes válaszoló nagyon jól megfogalmazta a lényeget, amit én is hiszek. Köszönöm neki.
2016. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 A kérdező kommentje:

Elnézést a kérdés kirásáért,ugyanis nem gondoltam,hogy akár viccből akár nem, összeugrató vállaszokat kapok.


Engemet maga a versek értelmezése érdekelt, nem pedig az egymás torkának esése.

Kérem ha lehet komoly és békés válaszokat adjatok,mert mindannyian várományosai vagyunk az üdvösségnek.

2016. nov. 20. 07:45
 5/99 kzs ***** válasza:
24%

Na szóval, az a helyzet, hogy a youtube-on több olyan videót láttam, amiben hosszan, nagyon részletesen és szemléletesen vezetik le - méghozzá Igei alapokon - hogy miért a katolikus egyház az, amelyik megfelel a Jelenések 17/1-5-ben megírt nagy paráznának.


Most hirtelen nem tudom ezeket a linkeket, mert nem mentettem el. De ha kell, utánanézek.

2016. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 A kérdező kommentje:

7😃.Én hiszem mert a youtube tartalmaz sok videót amely érvek és ellenérv töltetűek,bármire nézve.

Nem azt mondom,hogy az állításod részben nem igaz bármelyik vallásra amelyiket érint.De 45000 vallás és szekta van és sok vallás és szekta lehet amelyek a nagyparáznához tartozik.

Azt szerettem volna tudni,hogy mi magyarázza a bibliában a nagyparázna viselkedését és az ellenkezőjét,alátámasztva biblia versekkel az egész bibliát felhasználásával.


Köszönöm.

2016. nov. 20. 08:58
 7/99 anonim ***** válasza:
24%

A Biblia nagy Babilont a szajha kilétét megmagyarázza, a További versekben.

Ezt mondja:


"sok vizeken ül, és királyokkal paráználkodik, stb


Ebbe azok a vallások tartoznak, akik emberek felett gyakorolnak hatalmat, uralmat, és a Politikai vezetőkkel, emberi vezetőkkel is kapcsolatot ápolnak, vagy is bele avatkoznak a világi politikai ügyekbe is.


Jézus királysága vagy országa nem része a világnak, így a követői sem része annak még ha itt is kell élniük.

2016. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 imakommandós ***** válasza:
80%
A fenevad az antikrisztus, és a Biblia szellemi Babilonként Rómára utal. (Tenger mellett 7 dombra épült világváros nem sok van) Az asszony lehetne a Római Katolikus egyház is, amely a mise áldozataival, a szentségek meg a Mária-dogmák üdv-szintre emelésével Krisztust helyettesiti, vagyis egy antikrisztusi vallás. (Fogadják szeretettel a Katolikusok is a véleményem) A másik lehetőség az iszlám vallás lenne, de az iszlám nem manipulál meg varázsol, nem finom borral akarja megrészegíteni a Föld lakosait, hanem erőszakos, és kerek-perec elutasitja Isten Fiát. Ezért nem valószínű, hogy Isten a népét közülük hívná ki. A legvalószínűbb, hogy egy végidőkbeli ökumenikus világvallás lesz, aminek a székhelye Róma, a szellemi anyja pedig a Római Katolikus egyház. Bíbor-skarlát öltözet, arannyal és drágakövekkel ékesitett. (Művészi pompa, stb)
2016. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
76%
A rövid válasz az, hogy még nem tudjuk, a kettes válaszoló fejtette ki szépen a dolgot.
2016. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 Molnár Sándorné ***** válasza:
70%

Szervusz!

A Szent Irás szerint a 'nagy parázna' Nagy Babilon. A Nagy Babilon név, egy gyüjtőnév. Ide tartozik az összes hamis vallás. Hogy ebbe miért tartozik bele a keresztény vallás is? Azért mert a keresztény vallás kezében ott van ugyan a Biblia, de hamis tanokat tanitanak. Ezért a Pápának van a legnagyobb felelőssége ez ügyben.

A 'parázna' szó nem az erkölcstelen viselkedésre utal szó szerinti értelemben, hanem arra, hogy a Vatikán mindenkor aktivan részt vett a politikában. Királyokat emelt és buktatott, mindig a maga haszna szerint. Intrikáltak, sőt még a gyilkosságoktól sem tartották vissza magukat. Ezek történelmi tények. Azon kivül sok pápa erkölcstelen életet élt, ez is történelmi tény.

Tehát a 'nagy parázna' kifejezés a Vatikánra vonatkozik. Üdvözlettel: Judit!

2016. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!