Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez lenne a bölcsesség? (666) ...

Ez lenne a bölcsesség? (666) https://www.youtube.com/watch? V=bOMoHkLZKgo

Figyelt kérdés

#Kritika;
2016. dec. 1. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy micsoda?:O Nekem nem ad be semmit,csak a youtube kezdőoldalát.
2016. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2016. dec. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Igen, erre a linkre gondoltam.

2016. dec. 1. 02:12
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Kedves kérdező.


Bár nem néztem végig, de e nélkül is sokan tudják, hogy a hatalomra jutott egyházak akik a világban vannak, nem Isten képviselői, hiszen a jelenések könyve írja, hogy büntetésre számíthatnak.


Persze a 666-os szám nem Luciferre vonatkozik, mint hogy az Ördögnek sem volt soha ez a neve.

Hat: Ez a szám néha a tökéletlenséget jelképezi. A „vadállat” száma 666, és ’emberi számnak’ nevezik, ami arra utal, hogy a tökéletlen, bukott emberhez köthető, és úgy tűnik, hogy annak tökéletlenségét jelképezi, amit „a vadállat” szemléltet. A hatos szám háromszori (hatos szerepel az egyes, tízes és százas helyi értéken is) hangsúlyozása tehát kiemeli a vadállat által ábrázolt dolognak vagy személynek a tökéletlenségét és fogyatékosságát


Ez ahogy olvasod is emberi szám, nem angyali vagy szellemi élők száma

találó név a világ hatalmas politikai rendszerére, mely szánalmasan elmarad Isten tökéletességre vonatkozó irányadó mértékeitől. A világ politikai vadállata a 666-os számmal kifejezett néven uralkodik a világon, miközben a nagy politikai, vallási és kereskedelmi rendszerek fenntartják a vadállatot, hogy az elnyomja az emberiséget, és üldözze Isten népét.

Azok, akik nem hajlandók elfogadni a vadállat jelét, állandó nehézségekkel néznek szembe

A második világháború óta megszámlálhatatlanul sok fiatal férfi szenvedett el hosszú börtönbüntetést, némelyeket meg is kínoztak, sőt meg is öltek, mivel nem voltak hajlandók megalkudni keresztény semlegességükben. Más országokban a keresztények ténylegesen nem vásárolhatnak vagy adhatnak el, némelyeknek nem lehet saját tulajdonuk, másokat megerőszakolnak, meggyilkolnak, vagy elűznek a hazájukból. És miért? Azért, mert tiszta lelkiismerettel megtagadják, hogy párttagsági igazolványt vásároljanak

2016. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez nem a bölcsesség, hanem egy videomontázs.

A bölcsesség az, amit Andreas Helwig kiváló nyelvész és teológia professzor tett, amikor feltárta az 1600-es évek elején ennek a számnak a jelentését.


Üdv. Péter

2016. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kb egy órát néztem aztán bele bele "pörgetve" kisebb szakaszokat, nekem ebből az jött le hogy ez egyike a tipikus összeesküvés elméleteknek amik csak első ránézésre tűnnek hitelesnek ,kifejezetten a tájékozatlan olvasó/néző a célközönség


csak ebből a "ő az akiről írták, hogy 666!" kategóriából évente kijön egy új és mind ugyna ennyire logikusnak tűnik elsőre, van ilyen számos amerikai elnökről országokról, mindenféle ismert személyiségekről, zsidókról, kínaiakról, amerikaiakról, arabokról, Sebestény Balázsról ( XD ) és még hosszan sorolhatnám


még paródiákat is lehet találni, amik megmutatják milyen könnyű egy ilyen videót összehozni és elsőre teljesen hitelesnek fog tűnni


sőt nem egy eset fordult elő hogy valaki aki ilyen paródiát/hacket csinált miután leleplezte magát "a hívei" azt állították hogy valójában eddig igazat beszélt csak most az adott ellenség biztos megvásárolta/családja megölésével fenyegeti stb stb

2016. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nevének száma, tehát a nevéből ki lehet találni. Én a Nérós verziót találom a legpontosabbnak


Jel

13,17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson semmit, hanem csak a kin a fenevad [rész 14,9.11.] bélyege van, vagy neve, vagy nevének [vers 18.] száma.


13,18 Itt van a bölcseség. A kinek értelme van, számlálja meg a fenevad számát; mert emberi szám: és annak száma hatszázhatvanhat.

2016. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Akkor már sejtem miért van letiltva a hozzászólás a videó alatt.


Nem is tudtam, hogy Jézus ilyen bátran mondta a zsidóknak, mikor állították Ábrahám fiai, mire J. Azt mondta,ha azok volnának akkor az igazat cselekednék.

Jóformán simán az arcukba vágta, hogy a sátán fiai. (mert gonoszat cselekszik)

2016. dec. 1. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:

4 "Bár nem néztem végig, de e nélkül is sokan tudják, hogy a hatalomra jutott egyházak akik a világban vannak, nem Isten képviselői, hiszen a jelenések könyve írja, hogy büntetésre számíthatnak. " Ezt ugye nem gondoltad komolyan???? Az hogy az egyház régi vezetői milyen bűnt követtek el az már az ő bajuk Istennel már elszámoltak vele. De azért ilyet állítani, azért már egy kicsit szemétség hisz az egyház a világ számos területén( legyen az bármilyen felekezet). Segít a szegényeken ápolja a betegeket felkarolja az elesetteket. Az egyház nem a pápa, nem a püspökök, vagy épp a papok az egyház minden olyan ember aki vallja hogy Isten a világteretője Krisztus Jézus az ő fia aki alászállt a menyből akit megkínoztak megfeszítettek meghalt de feltámadt a halálból és dicsőségesen uralkodik az Atya jobbján az mind az egyházhoz tartozik. Az egyház Krisztus teste és minden hívő egy kis darabka ebből a testből függetlenül melyikfelekezethez tartozik.

Ez az ember akinek egyébként több videója is fent van a neten olyan ember aki unatkozik és azon munkálkodik hogy mindenféle baromságot bemeséljen a jóhiszemű embereknek és lejárassa az egyházat.

2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A palesztinok keresztyének? Mert milyen békesség volna, nem lőnének vissza rakétát Izraelre, hanem visszadobnák kenyérrel. Mi az álláspontotok erről?
2016. dec. 1. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!