Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Meg kell gyónnom a papnak,...

Meg kell gyónnom a papnak, hogy maszturbálok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan mondjam el neki?
2016. dec. 6. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Hat ha van egy tema amit nem egy pedofil ven pappal beszelsz meg az pont ez.

Kulonosen nem ha fiu vagy, kedves kerdezo.

2016. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Hogyne, végre lesz egy jó napja a papnak is. De komolyan, miért nem az egy élő igaz istennek gyónsz, miért egy embernek? Vagy te a papban hiszel, nem az Istenben? Mert akkor csak nyugodtan.
2016. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
kedves atyám, milliónyi emberi élet lehetőségét pusztítottam el, tudom az egyház nem csak a lehetőségét hanem emberek millióit ölte meg, bocsi én vagyok a konkurencia
2016. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Le van ez írva a Bibliában ?
2016. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
sokkal több értelme van maszturbálni mint a templom nevű diliházban kitalált figurák haragjától rettegni...
2016. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a paptól! :D
2016. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Persze! Majd besegít!
2016. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell meggyónni, mert ez egy TERMÉSZETES dolog. Nem lenne ilyen ösztönöd, ha bűn lenne. Illetve nem lenne spontán, éjszakai magömlés sem. Isten minek adta volna ezeket, ha bűn ? A paráználkodás nem ezt jelenti. Az a házasságtörés az eredeti héber szövegben. Illetve a mai tini ribik tevékenysége is : házasságon kívül fűvel-fával dugni.
2016. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A bűn az, ha valamit nem hitből teszel. Most már csak a HIT fogaslát kell-(ene) megértened (azaz tisztáznod), hogy tudd, mi bűn, és mi az amit Isten elfogad, mert mindenkinél másként néz ki a dolog, attól függ, Isten mire készítette (teremtette) az adott embert. Vagyis ha keresed Istent, akkor jársz jó uton, és nem akkor, amikor azt hiszed, hogy meg is találtad valamely vallásban, vagy felekezetnél, mert Őt önön szívedben fogod megtalálni, ha Ő is úgy akarja.


" Ézs 65,1

Megkeresni hagytam magamat azoktól, a kik nem is kérdeztenek; megtaláltattam magamat azokkal, a kik nem is kerestenek. Ezt mondám: Ímhol vagyok, ímhol vagyok, a népnek, a mely nem nevemről neveztetett."

Ézs.65/1

2016. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a gyónáson van a hangsúly, hanem azon, hogy megtanulj érett felnőtt ember módjára viselkedni, akit nem a farka vezérel, nem az ösztönei, mint az állatokat, hanem olyan aki képes vágyait természetes szerető párkapcsolatban kiélni.
2016. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!