Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha maszturbálok, a pokolra...

Ha maszturbálok, a pokolra kerülök?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Igen.
2016. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:(
2016. ápr. 30. 21:35
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Minden mozdulat olyan, mintha a pokol tornácán táncolnál.

Mikor úgy érzed, hogy eljutottál a csúcsra, valójában a legmélyebbre zuhantál. És a pohár alján engem találtál.

2016. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Távozz tőlem, Sátán!
2016. ápr. 30. 21:43
 5/20 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy attól függ, mennyire ural a dolog. Ha képes vagy teljesen függetleníteni magad (tudatosan és érzelmileg) attól, hogy maszturbálsz, akkor szerencsés vagy.

Én nem vagyok képes erre ezért inkább nem csinálom.

2016. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Egyrészt, ha Isten nem szeretné, hogy csináljuk, akkor nem ott lenne a nemi szerünk, ahol elérjük a kezünkkel, másrészt pedig, ha csak az utódok nemzése lenne a cél, akkor nem okozna örömet. Én így gondolom, lehet vele egyetérteni, illetve nem egyetérteni.
2016. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%
Üdv, szerintem Krisztus szavát érdemes ebben is megfogadni, hogy "Mindent szabad, de nem minden válik a javamra, nem minden használ" Szóval én nem mondom neked azt, hogy ez hatalmas bűn, inkább csak akkor válik problémássá, ha az ember már minden nap csakis annak él, és ez mellett kialakul egy érzelmi rágalom is az emberben saját maga felé. Az önkielégítés a folyamat közben, majd utána rövid ideig még jó, kicsit elfárad az ember, álmosabb lesz, talán jobban is alszik, viszont lelkileg megviseli az embert, hiszen az egó, a test élvezetét szolgálja. Mint mondtam is nem érts félre, nem lebeszélni akarlak róla, pusztán csak arra felhívni a figyelmed, hogy ne hagyd hogy az egész túlzottan úrrá legyen rajtad, mert akkor mind1, hogy Isten hívő vagy e vagy nem, valahogy akkor is kiválthat negatív érzéseket utólag.
2016. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
6. az öröm azt a célt szolgálja hogy legyen motivációd a fajfenntartásra, ez tudományosan bizonyított tény.
2016. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Igen, főleg akkor, ha Jesszuskrisztus képére csinálod.
2016. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

Igen ,de az egésznek az a jó oldala ,hogy ott vannak azok a dögös démon csajok. ;)


Viccen kívül:


Nem. Mondjuk hitem szerint nincs is olyan hely ,hogy "Pokol".

De ettől függetlenül alapjába véve ezzel nem csinálsz senkinek sem rosszat + a tanakh sem tiltja.


Üdv!

2016. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!