Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves Jehova tanúi, mit...

Kedves Jehova tanúi, mit gondoltok a hatalmakról?

Figyelt kérdés
Kedves Jehova tanúi, TITEKET KÉRDEZNÉLEK EFELŐL, MIVEL TUDOM, HOGY AZ ŐRTORONY FOLYÓIRATOTOKBÓL MÁSOLJÁTOK SOKAN A VÁLASZOKAT! EZÚTON SZERETNÉLEK TITEKET MEGKÉRNI, HOGY TI MAGATOK ÍRJÁTOK MEG, HOGY TI MIT GONDOLTOK ERRŐL. A MÁSOLT, KOMOLYTALAN ÉS KÖTEKEDŐ VÁLASZOKAT,AZ ÉN ÉS A TI IDŐTÖK MEGSPÓROLÁSA VÉGETT, HA LEHETSÉGES, MELLŐZZÉTEK, MERT NEM FOGOK RÁJUK REAGÁLNI! A KÉRDÉS KOMOLY ÚGY IS KEZELJÉTEK! KÖSZÖNÖM.

2016. dec. 10. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%

Azt amit Isten szava mond, ezt gondolom.


Krisztus királysága fogja felváltani az emberi hatalmakat, és erre számtalan Biblia vers a bizonyíték.


Talán annyit, hogy csak akkor szoktam belinkelni egy két mondatot, és nem csak az Őrtoronyból, mert számtalan kiadványunk van, amikor úgy látom, hogy jobban vissza tudja adni azt a gondolatot amivel magam is egyet értek.

2016. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ede1219 ***** válasza:
74%

Kedves Balinhun!


Nekem sem "szívem csücskei" a Tanúk, de üvölteni elég nagy bunkóság!

2016. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ez nem üvöltés, inkább nyomatékosítani szeretné a kérését.


Én is szoktam nagy betűvel írni ha nagyon szeretnék kihangsúlyozni valamit, és nem az üvöltést értem alatta.

2016. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem ti határozzátok meg, hogy mit jelent a nagybetűvel való írás. A net etika alapján ez üvöltözés. Amúgy a gyakori szabályzatban is benne van, hogy ne írj nagybetűvel, mert kiabálást jelent.
2016. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de erre a kérdésre ne is várj érdemi választ. Ha már 'kedves Jehova Tanúi'-val kezdődik a kérdés, egyértelmű, hogy provokatív lesz.
2016. dec. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Na ezt nem tudtam, akkor nem írok nagy betűvel
2016. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de itt a legtöbben félre értettetek, és egyedül Living Witness értette meg azt amit sugalni szerettem volna a NAGY betűkkel! :D HANGSÚLYOZNI szerettem volna a dolgot, de belátom, ez itt teljesen értelmetlen volt, most hogy végre ezt tisztáztuk, kérdésemre a feleletet megkaphatom? :)
2016. dec. 11. 21:14
 8/19 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de erre a kérdésre ne is várj érdemi választ. Ha már 'kedves Jehova Tanúi'-val kezdődik a kérdés, egyértelmű, hogy provokatív lesz."


Kedves Válaszoló az, hogy én így szólítok meg valakit az még egyáltalán nem azt jelenti, hogy az provokáló akarna lenni. Egyszerűen csak megadom a tiszteletet, ha ez nem tetszik, vagy nem tudod úgy nézni, ahogyan megkértem a "közérdeküt", akkor kérlek menj el. :)

2016. dec. 11. 21:18
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:Ez milyen kérdés?Cinikusan provokálsz a kérdésedben és ugyanolyan cinizmussal felelsz is a vallásodra jellező dolgokat.

Ezt ugy hivják öngól a négyzeten.

Igy látszik,ki egy kiközösített.

Ezért nem tartottak a nevelőid a gyűlekezetben.De ahol vagy,pontosan odavaló vagy.

2017. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:

. El felejtettem valamit.........A tanitásodbol és az őseid cselekedeteiből egy részlet,amit te igaznak nevezel.


[link]

2017. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!